Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek veszekednem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek veszekednem kéne ezért?

Figyelt kérdés
A párommal négy éve vagyunk együtt. Az ő szüleinél élünk mert elég nagy a házuk elférünk,jòl kijövök velük. Faluban élünk a legközelebbi város több km -re van . Én azelőtt városban éltem mindig is ő pedig mindig is itt ebben a faluban. Az én szüleimnél nem tudunk lakni . A helyzet az , hogy nekem érettségim van és egy szakmám ..nagyon nehezen eltudtam itt helyezkedni egy boltba(ez a szakmám). A páromnak viszont akár csak a szüleinek is 8.általános végzettsége van és közmunkábol élnek, valamint az apòsom alkalmi munkákat végez.Nem tudom mennyire ismeritek a közmunka programot de ez nem állandò...van amikor szüneteltetik és olyankor csak munkanélküli ellátást kapnak (22.000 ft ) a közmunka 50.000 Ft). A párom menne a munka után de sajnos 8 általános végzettségel semmit nem talál ..még én is alig találtam ...viszont a városròl meg hallani se akar. Azt mondta itt elválal bármilyen munkát de máshol nem .itt meg persze nincs munka. Szerintetek veszekednem kéne ezért.. elégedjek meg azzal, hogy ő mindig is közmunkákbòl fog élni? Egyébként éhen nem halunk egyik hònapba se de van , hogy nehéz. Mindig nyaggatom h menjen már keressen munkát ... de ő nem hajlandò kimozdulni a falun kîvűlre és am se nagyon van sehol olyan ami hez elég a 8. Általános... viszont a szerelem nagyon nagy..viszont nem hiszem h az anyagi helyzetunk javulni fog e valaha ha itt maradunk .A szülei nélkül éhen maradnánk.

2016. jún. 14. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Az, h miért nem tudott legalább elmenni olyan szakmunkásképző középiskolába, azt már meg sem kérdezem. Ráadásul azt sem, h a szülei hogy hagyhatták ezt...

Na mindegy, táplálkozzunk a jelenből: Szerintem a párod egyáltalán nem akar előrelépni, sem fejlődni! A városban bizony nagyobb a munkalehetőség még az ilyen kevésbé iskolázottak számára, de ez a nagy ellenkezése, h "mert város" csak kifogás! Hiába nagy a szerelem, ha abból nem tudtok kenyeret venni... Szerintem nagyon el kell beszélgetned a pároddal, mert ez ki fogja kezdeni a kapcsolatotokat. Arra nem gondolt, h esetleg távúton elvégezni valami szakmát? Olyat, amire a faluban is szükség van? Asztalos, festő vagy valami? Mert manapság a szakemberek hiánya okozza a gondot és ha ügyes, akkor ezzel sokra viheti azért! :)

2016. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot ez az ötlet tetszik majd javaslom neki sajnos itt ùgy van , hogy minden szakmában van kb.1 (festő,asztalos,fodrász)és azok az állandòak. Az apukája kőműves munkákra jár végzettség nélül is van amikor elmegy vele ha kell több ember. Sajnos nagyon "rossz gyerek volt" lògott az iskolábol ..rossz társaság stb.. ezt már vissza nem lehet csinálni. Én néha tùl türelmetlen vagyok veszekedek vele azért h csak ez a munkája és nyaggatom vele folyton. Lehet többet érne ha szépen megpròbálnék vele beszélni .
2016. jún. 14. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!