Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy ne veszekedjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne veszekedjen ezért velem folyton?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a párom 37.4 éve vagyunk együtt imádjuk egymást, de valahogy mindig előjön a buli/fesztivál téma amiből kifolyólag mindig veszekedés lesz.37 évesen folyton azzal nyaggat hogy miattam nem mehet fesztiválozni /bulizni.Azt hajtogatja hogy megfogja ezt unni..15éves koromtól 19ig imádtam bulizni, de amióta megvan a párom annyira jó vele szombatonként összebújni/elmenni valamerre nem a kocsmába ülni és vedelni.37 éves 12 Volt fesztiválon volt, meg pár pannónián és nem bír lecsillapodni. Mit tegyek hogy megértse hogy nem a bulizás a legfontosabb az életben és ezért ne veszekedjen velem mindig?
2016. jún. 4. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért akarod megváltoztatni?

Ha négy éve jöttetek össze, akkor 8 Volt fesztivál után volt, lehet, 16 évesen nem gondoltál erre, de az egy életmód, szokás, ilyesmi.

Minden szombaton bulizni menne?

2016. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerinted miert jar 37 evesen 20 eves lannyal? Pont ezert. Mert egy nagy gyerek, akit felnott nok nem viselnek el. Ezen nincs mit veszekedni igazabol. Egy nagy, eretlen gyerek marad, ezert keresett sokkal fiatalabb lanyt, mert azt hitte azzal majd bulizgathat. Veled mar nem tudja ezt megtenni.
2016. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Beszeld meg apukaddal hogy neked ez igy nem jo es szakits vele ha nem erdekli.
2016. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

"Mit tegyek hogy megértse hogy..." - ez nem így működik. Ha neki x dolog a fontos, neked meg y, akkor ez van és kész. Ez nem egy olyan dolog, amit meg lehet "értetni" a másikkal. Hiszen te sem érted, hogy neki x fontos... amit érzel, hogy ő ezt nem érti, és magasról sz..rik a te igényeidre, na Te pontosan ezt csinálod, és még magasabbról sz..rsz az ő igényeire.

A megoldás egyszerű: kompromisszum. Bulizzon kevesebbet, de bulizzon! Te meg - ha annyira nem bírod ki nélküle - alkalmanként menj vele. Nem kell mindig, de néha. Öhm... ennyi. Mindkettőtöknek engedni kell egy kicsit, és kész. Hajrá. :)

2016. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom megváltoztatni ! Azért nem tetszik hogy fesztiválra akar menni mert ha iszik akkor én elvagyok felejte ott vagyok hagyva a tömeg közepén és nekem az nem buli..többször volt hogy rámszáltak idióták és ő megse védett inkább nevetett rajta egy jót piássan.
2016. jún. 4. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Most komolyan... minek vagy ezzel nagyra nott tinrdzserrel egyutt? Mi a franc benne a ferfias? En nokent maximum rohogni tudok az ilyeneken, aki lassan 40 fele fesztivalokon okorkodnek meg tarsai... hogy tudsz ra felnezni? Tisztelni ot? Ja de az minek is... idosebb es lehet vele villogni.
2016. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem villogásból vagyok vele hanem mert szeretem,és azért írtam mert tanácstalan vagyok.
2016. jún. 4. 12:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát bulizik, iszik, és röhög rajtad ha zaklatnak. Plusz sokat veszekedtek.

Ebben mi a szerethető!?


Ha neked így jó, ne panaszkodj.

De ha nem jó, akkor lépni kell.


Túlnőttél ezen a pasin, te már nem vagy tini. Ő fejben örökké az marad.

2016. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tehetsz ha magától nem jön rá. Elég gáznak tartom, hogy 37 évesen ezen a szinten van. Valószínűleg ezért választott ilyen fiatal barátnőt (ami szintén nagyon gáz), csak nem sejtette hogy érettebb vagy nála. EGyszerűen nem illetek össze.
2016. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!