Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden kapcsolatban előfordul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban előfordul az ilyen?

Figyelt kérdés
Másfél éve van egy barátom. El sem tudnám nélküle képzelni az életem. Koleszos,csak hétvégén találkozunk,de most nem engedték haza a koleszból,én pedig elmentem pár ismerőssel este. Az egyik barátom pedig sokat bókolt nekem,éreztem,hogy valamit szeretne tőlem. És az az érdekes,hogy jólesett a bókolása,úgy érzem vonzódom hozzá. Minden hosszú kapcsolatban vannak ilyenek? 18/L
2010. máj. 24. 02:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én majdnem másfél évig jártam a barátommal, és egy idő után én is éreztem ilyet, mármint, hogy jól esett, hogyha pl. egy haver srác bókolt. Talán azért érzed ezt, mert már hosszú ideje együtt vagytok:) Biztos mással is előfordult már, sőt! Mondjuk nekem azért lett vége a kapcsolatomnak, mert ellaposodott, de az már egy másik sztori. Szerintem a legtöbb hosszú kapcsolatban egy idő után előfordul. 17/l
2010. máj. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy jólesik, ha valaki bókol neked. Ráadásul az se biztos, hogy azért, mert "akar valamit". A vonzódás meg.. valamilyen szinten a barátság is vonzódás. Nem feltétlenül szerelmi vagy szexuális indíttatású.

Nincs ebben semmi rossz, ameddig szereted a barátodat, és hűséges vagy hozzá.

2010. máj. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

15 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és ha egy másik lány bókolna, hát, férfiúi büszkeségemnek tetszene, de szexre biztos nem gondolnék :p tessék hűségesnek lenni testileg-lelkileg, vagy inkább hagyd el a párod, ne vesztegesd az idejét.


25F

2010. máj. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nekem olyan volt,hogy nagyon hiányzott,és bárkire képes voltam rávetíteni azt,amit iránta érzek.ha valaki kedves volt velem,netán bókolt is,akkor úgy éreztem hogy ő kell.de aztán kitisztult a fejem,és tudtam hogy valójában őt szeretem :D
2010. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! nekem lassan 5 éve van barátom és bizony nekem is jól esik ha egy másik srác is bókol mivel tudom hogy nem csak a páromnak vagyok szép hanem mások is így látnak:)
2010. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!