Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbe vagyok esve. Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve. Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Párommal 3 hónapja vagyunk együtt. Minden tökéletesen indult, csodálkoztam is, hogy hogy lehet valakivel minden ilyen tökéletes?! Bár a mai napig nagyon aranyos, mindennap bókol..de valahogy ez már sok nekem. Annyira általánossá váltak ezek a szavak (sajnos a szeretlekkel egyetemben), hogy már egyáltalán nem dobogtatják meg a szívemet. Egy olyan férfiről van szó, aki egy hihetetlen kedves, őszinte, vicces, udvarias személyiség, és a kémia is megvan köztünk. Mégis (amikor nem vagyunk együtt) azt érzem, hogy kezdem unni ezt az egészet. Kétségbe vagyok esve, hogy hogy lehetek ilyen szívtelen / hülye?! Ő azt hangoztatja, hogy örökké, mindig, házasság, gyerek... És ez engem megrémít (említettem már neki)! 19 éves vagyok...nem tudok erre gondolni, akkor sem, ha ugy ereznem: életem párját talaltam meg.

Ebben közrejátszik még az exem. Első kapcsolatom volt, 2,5 évig tartott. Csúnyán bánt velem, ahogy azt nem érdemeltem volna meg, és bár soha nem mennék vissza hozzá, ha visszagondolok: ott ennyi ido múlva is vártam minden randit, ennyi idő múlva sem untam kettőnket (alapjában ő is udvarias és figyelmes volt, tudom, hogy nagyon szeretett is...viszont nem tudta megérteni, hogy a kis játékai más lányokkal engem bántanak).

Kérlek segítsetek, hogy miért érezhetem ezt a jelenlegi páromnál?! Nem akarom ezt érezni :( Voltatok már ilyen helyzetben? Velem van a baj? Több randi, kulonbozo programok kellenének? Ilyen téren mondjuk az a baj, hogy én még tanulok, nincs fizetésem, szóval ha szeretném se tudnám elvinni mindenhová, ő pedig keveset keres azért ahhoz, hogy lehessen válogatni (illetve én sem fogom őt kihasználni).

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

19/N 22/F



2016. jan. 25. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en tapasztalatom szerint azok a ferfiak, akik feltünöen röivd idö utan mondanak feltünöen nagy horderejü dolgokat, azok felületesek, es amilyen gyorsan jönnek a "heves erzelmek" olyan gyorsan is tovabballnak. Es te magad mondtad, hogy kezded unni az egeszet. Szerintem azert erzed ezt, mert a fiu tul "hamar es könnyen lelötte a poent" kijatszotta a kartyait ugymond. Nincs meg az izgalom, az ujdonsag varazsa.
2016. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nagyon köszönöm az őszinteséged, és ezt a rendkívül segítőkész választ! Most igy belegondolva... Igazad lehet. Csak fájdalmas belegondolni, hogy amibe az ember nagy hévvel és lelkesedéssel belement, az képes egy szempillantás alatt átváltozni valami ismeretlenné...

2016. jan. 25. 17:09
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más is eszembe jutott. Lehetséges, hogy a sérült emberekhez vonzódsz, akik kiszámíthatatlanok, és akik szeretetéért folyton küzdeni kell. Elhiszed, hogy értékes és szerethető vagy? Jellemző volt rád korábban bármikor, hogy belül titkon élvezted a drámákat, a felkavaró helyzeteket?
2016. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, ki ne hallgatna iylen szepeket szivesen, de ahogy te is mondod, az allandoan ismetelt dolgok elvesztik az "erteküket", es raun az ember hamar. Ilyen az elet. Fogd fel ugy, hogy legközelebb mar tapasztalatbol hamar felismered az ilyen tipusu fiukat es tudsz majd banni a helyzettel. Majd jön masik.
2016. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vagy -ebből a szempontból-, mint a fiúk nagy része, a srác meg, mint a lányok. Azzal, hogy kiteregette a lapjait, kihúnyt a "vadászösztönöd", biztosnak érzed a kapcsolatot, nem kell küzdened, ezért unod. A fiú pedig túl korán tervezett előre.
2016. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz:)

Nagyon sok mindenben igazatok van...de emiatt megéri "eldobni" valakit, aki törődik velem, aggódik értem, emellett pedig egy rendes fiú, jól bánik velem? Lehet ez még jobb?

2016. jan. 25. 19:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt cselekszel, próbáld meg megbeszélni vele a dolgot, az a legtisztább. Vázold fel mi a problémád, én több mint 2,5 éve vagyok együtt a barátnőmmel, és én is hajlamos vagyok sokszor mondani pl. hogy "szeretlek", de megbeszéltük, hogyha soknak érzi akkor úgy veszem észre, ha nem mondja vissza és akkor kapcsolok, hogy "Akkor most sok volt picit." és egy ideig nem mondom :D Ennyi. Aztán van olyan mikor én nem is várnám és ő mondja, szóval, beszéld meg vele. De hát...ez 2,5 év távlata nem pedig 3 hónapé. Az, hogy 19 évesen nem tudsz a házasságra gyerekre gondolni teljesen normális dolog, egyáltalán nem kell emiatt kétségbe esned. Ezek a dolgok a jelenlegi társadalmi helyzetben, tekintve hogy meddig tart a közoktatás ha jár az ember egyetemre/főiskolára, amúgy is kitolódtak. ha 35 évesen sem tudsz ezekre gondolni, az már nem szerencsés :D Szerintem egy tudatos, felelősségteljes férfinál ezek a gondolatok előbb jelennek meg, de persze ez csak az én személyes véleményem, számos kivételt ismerek jómagam is. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy szeretnél-e ezzel az emberrel együtt maradni még, kibontani ezt a kezdődő kapcsolatot, és ha az a válasz rá, hogy "nem", akkor ne keseredj el, fiatal vagy még és ez még csak a második kapcsolatod. Nekem is 2,5 éves kapcsolat volt a legelső ami aztán a tapasztalatlanságunk miatt nagyon fájdalmasan is ért véget, utána kiéltem magam, és a kettő tanulságait összegyúrva most egy kiegyensúlyozott kapcsolatban élek, persze vannak viták, néha veszekedések de ez teljesen természetes dolog :). Szóval összességében szerintem nem vagy szívtelen. 19 évesen ez mindenkit megrémítene és a lényeg hogy ülj le vele komolyabban átbeszélni mielőtt döntesz.
2016. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Egyszerűen azt látom, hogy ő nem a te embered.

Én egy éve mondogatok ilyen szavakat a kedvesemben (előtte meg soha, senkinek) - el i csodálkozom rajta én is... de nem unja. Akkor látszik üres, közhelyesnek, ha a dolog érzelmileg nem érint meg.

2016. jan. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem túl fiatalnak érzed magad ahhoz, (és az is vagy)hogy "szarospelenka" mosással töltsd az életed! A modern nő élvezni akarja egy kicsit az életet, (szexet) mielőtt valakinek igent mond! Az is elképzelhető, hogy még nincs meg nálad a totális szexuális beteljesülés, (még nem elégültél ki úgy istenigazából) sajnos még nem jött el!

Beszéld meg vele a problémákat! És ne félj kilépni sem ha az a legszimpatikusabb út!

2016. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!