Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő lenne az igazi? Merjek hozzámenni?

Figyelt kérdés

Huszonéves lány vagyok, a férfi közel az ötvenhez, bőven apám lehetne. Minden tulajdonsága megvan, ami nekem kell, ilyet kerestem volna, csak fiatalabb kiadásban. Kéne nekem, de a kora nagyon zavar. A korban hozzámillőek eddig nagyon éretlenek voltak, házasodni, karriert csinálni, pénzt keresni egy sem akart eddig. Anyuci katonái voltak a kis nyálasok. Tudom, hogy nem mind ilyen, és keressem meg azt, aki nem ilyen, de ez nagyon nehéz kérdés, évek óta ezt teszem aktívan.

Ez a férfi ilyen lenne, csak hát a kora. Ha engem nem zavarna, akkor semmi baj sem lenne, mert őt nem zavarja, de engem zavar. Nem azt mondom, fiatalos, de azért már nem annyira. Sőt, látom rajta erősen az öregedés jeleit, reggelente köpköd-krákog, ki tudja, hogy a férfiassága is meddig fog még működni. Emiatt egy picit kezd alábbhagyni a vonzalom bennem iránta, mint nő a férfi iránt. Ez még változhat szerintem.

Nekem azt mondta, hogy döntsek, jobb-e 15-20 év vele a legnagyobb boldogságban, vagy 40-50 év egy jobb esetben is langyoskás házasságban egy fiatalabbal, huszonévessel.

Ebben egy pici csúsztatást érzek, de ha megtalálnám azt, aki huszon-harmincakárhány éves és még nekem is megfelelő, az már a tökéletes állapot lenne, amiben én nem reménykedem. Az csoda lenne.


Mit tennétek? Ti hozzámennétek egy ilyen férfihoz?


2010. ápr. 12. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
ha már itt kérdezgetsz minket, akkor nem vagy biztos a dolgodban.. addig ne menj hozzá, amig nem vagy biztos benne.
2010. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aztán 40 évesen özvegy lennél és nem tudnál mit csinálni. Szerintem keress egy igazit... Annyian vagyunk tuti találsz megfelelőt. Vagy ha pénzes akkor egészen más kérdés.
2010. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

biztos hogy nem mennék hozzá...


félelmeid jogosak...

anyám hozzáment 28 évesen egy az akkor 50hez közelitő mostohafateromhoz...10 év teljes boldogság,öcsém is született...

10 év elteltével anyám 40hez közel,utazgatna,élné világát,a férj meg a nyugdijat várja meg a horgászboto,mert már csak az áll...


nekem a max az az 5 év,amivel idősebb lehet egy pasi,több nem...

22/L

2010. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

egyetértek az első hozzászólóval. ha már kérdezel, akkor meg is adtad magadnak a választ.


én 26 éves vagyok, három évvel ezelőtt volt egy nagyon szép kapcsolatom egy nálam 22 évvel idősebb férfival. szerelmes voltam nagyon, és soha nem zavart a kora, nem is emiatt lett vége a kapcsolatnak. ha már most zavar a korkülönbség, később ez fokozódni fog.


minden kapcsolatban kell kompromisszumokat hozni, de ha felmerült benned, hogy nem vonzódsz hozzá, mint férfihez és zavar xyz dolog, akkor nagyon sok probléma fog előkerülni az együttélés során és csak mérgezni fogja a kapcsolatot.

2010. ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18:41-esnél a pont. Az ilyen húzások hosszútávon nem kifizetődőek, és csak 1x tévedhetsz
2010. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!