Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más barátnöje is képes 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más barátnöje is képes 30 perceket ülni a WC-n?

Figyelt kérdés
más ennyi idö alatt megszül egy hármasikreket...

2016. jún. 15. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen XD az én barátnőm néha csak azért megy be hogy elkerülje a szüleit XDDD
2016. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Most komolyan ez a problémád?
2016. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
A Szürke 50 árnyalatát így olvastam ki... (mert anyuék nem engedték, szóval a retyón nyugiba elvoltam)
2016. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Annyit ül amennyit akar. De ilyennel tuti nem járnék, aki ezt ide kiírja. Nevetséges,hogy ez a felnőtt kategória. Juuj a barátnőm szokott kakilni juuuuj... alsó tagozat.
2016. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Van aki mondjuk szorulásos és neki nem 2 perc kirakni a dolgokat. Valamint használatja arra hogy egyedül legyen egy kicsit ha máskor nem tud. Vagy mint már említették az egyéb tevékenységek (pl olvasás, telefonozás) elterelhetik a figyelmét és ezért marad bent tovább. Vagy ami most jutott eszembe, pl olyan mint az öcsém és akkor azért van bent annyi ideig, mert miután kijön egy adag az inger nem marad abba és mondjuk 5 percenként jön egy kicsi, annyira meg nincs értelme kijönni. Amúgy nem tudom miért zavar, meg miért itt kérdezed, vele kéne megbeszélni...
2016. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

Mi lesz, ha pukizik előtted? :DD


23N

2016. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
stopperrel mérted?
2016. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nővérem 10 percenként 5 -10 percet ül a wcn es csak pisil. Erőlteti mindig. Nem tudom miért de nagyon idegesítő hogy ezt csinálja
2016. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha menstruálok, és nagyon jön, akkor simán. Felfázáskor meg akár órákat is.
2016. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is jobb, mint egy felfázás vagy egy influenza, ami nálam hasmenéssel jár. Ha menstruálok, akkor szintén megy a hasam. Utóbbiaknál fél órákat ülök a wc-n, előbbinél meg akár 2-3 órát is.. viccen kívül. Eleinte persze nem..csak amikor 5 percenként kell mennem, akkor megunom és inkább bent ülök 2-3 órát. Közben bent van a laptop, olvasok, dolgozok, játszok, ami épp van.


Borzalmas.


Persze ha a párom jönni akar, akkor átengedem a terepet.

2016. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!