Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az elítélendő ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az elítélendő ha egy nő összejön egy barátnője volt férjével?

Figyelt kérdés
Ti összejönnétek egy barátnőtök volt férjével? Én nem tudnék ilyet tenni, mert tudom, hogy nagyon rosszúl esne a barátnőnek, főleg, hogy nem volt valami békés a válás. Ezzel elárúlnám a barátnőm szerintem...
2016. ápr. 29. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem zavarna, ha az exemmel valamelyik barátnőm összejönne. Kicsit gusztustalannak, émelyítőnek tartom.

És emiatt ugyanúgy nem tudnék összejönni a barátnőim exeivel.

2016. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem megtörtént, hát mondhatom fsza egy érzés volt. Még ki sem mondták a válást, már ott aludt, ahol néhány hete még én voltam. Mikor a papírokat intéztük, az exem azt mondta, hogy féltékeny, mert hogy miért találkozunk olyan gyakran (pardon, még az ÉN férjem volt), sorolhatnám. Egyetlen szóval sem mondta meg nekem, hogy tetszik neki, egyik napról a másikra vele volt és többé hozzám sem szólt egyetlen szót sem, 3 év barátság után. Senkinek nem kívánom az érzést, "király" volt a válás mellé még ez is. Meg a gondolat, hogy biztos, hogy most kezdődött ez? Nem tudom, megcsaltak -e vagy sem és soha nem is fogom megtudni. Nagyon durva dolog ez, és ha már "Muszáj", legalább legyen az ember őszinte a barátjával, álljon elé és mondja meg, mi a helyzet, mit érez, miért szeretné, és igenis mondja ki, hogy: Sajnálom, hogy így alakult. Nem is annyira az zavar, hogy ők összejöttek (persze iszonyú fura volt), hanem az, hogy épp válok és nem számíthatok a barátnőmre, mert ő nem bírt várni még fél évet kb. míg összeszedem magam, hanem azonnal lecsapott, és utána szrt a fejemre. Úgy érzem, duplán váltam el, ha értitek mire gondolok. ÉS ez nagyon fájt.
2016. ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%

Én nem jönnék össze ,mert a bnöim exei nem vonzanak.

Ha meg az én exemmel jönne össze egy bnöm ,hát sok boldogságot. Nem zavarna.

N25

2016. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem anno összejött egy baratnom az exemmel. Elem állt és elmondta, hogy randizni szeretné vele. (Kvazi engedélyt kert.) Nem zavart, mert nem volt csúnya szakítás, a részemről legalábbis, és úgy voltam vele, hogy attól még mert nekünk nem sikerült, ok még lehetnek boldogok. Nem sült el túl jól, mert még vele és a következő baratnoje mellett is belém volt szerelmes.


Viszont van olyan exem akinél zavarna ez..


Szoval szerintem 3 emberen múlik. Ha nem volt csúnya vége és mindenkinek jó ez így akkor oke.. Ha az egyedül maradt félnek nem jó, akkor nem szabadna ez történjen.

Persze mondom, indokoltnak kell lennie hogy miért nem.

Azt például le tudnám szarni, ha a barátnőm annyira hülye, hogy a srácot akivel egymásba szerettünk 1 hétig hulyitette, igazából semmit sem érzett, de ugye azért az enyém se legyen...

2016. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fene tudja, a tesóm is bejelentette, hogy azért a volt feleséggel ők maradnak barátságban - végül is helyes, bár az is elég bunkó válás volt (mind a kettőnk részéről).


De barátnőtől, baráttól én is inkább árulásnak érezném, de hát a szerelem nagy úr.


A barátságnak meg úgyis vége lenne, mert nyilván nem szívesen találkoznál a barátnőd új pasijával.

2016. ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!