Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki utálja a párja exét/exeit?

Figyelt kérdés

Előttem két komoly kapcsolata volt a barátomnak , nem ismerem egyik lányt se mégis kifejezetten utálom őket.Elismerem van bennem egy kis féltékenység is, hisz évekig velük volt (az első 4 évig tartott, a második 1,5 kb).Nekem konkrétan nem ártottak semmit, de mégis nagyon rossz arra gondolni, hogy volt amikor ők voltak a barátomnak a legfontosabbak, szerette őket.

A saját exeim új barátnőjét viszont kicsit sem utálom, teljesen semlegesek. Mások is éreznek így vagy velem van a baj?


2016. jún. 16. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Én nem utáltam őket, sőt semmilyen érzelmet nem fűztem hozzájuk. Mondjuk én férfi vagyok, messze nem olyan érzelmes, mint ti.

Nem tudom, hogy ez probléma-e, de gondolom féltékeny típus vagy, ami viszont baj lehet(nálam az).

2016. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
emberi dolog. senki nem örül neki,hogy voltak.
2016. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem utálom egyiket sem, de a legutolsó párjával, akivel előttem volt, azért elbeszélgetnék és elmondanám, hogy mindennek, amit ő elbäszott nála, most én iszom a levét... :)
2016. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem, teljesen hülyeségnek tartom a múltra féltékenynek lenni (meg úgy alapjáraton a féltékenységet, de a múltra még az átlagnál is jobban :)).


"de mégis nagyon rossz arra gondolni, hogy volt amikor ők voltak a barátomnak a legfontosabbak, szerette őket" - talán te nem így voltál az exeiddel? Mégis elmúlt, mégis a párod a legfontosabb, nem? Naugye.


Tereld el ilyenkor a gondoloataid, feleslegesen hergeled magad :)

2016. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Dehogy utálom. Pedig a párom még össze is házasodott az egyikkel. Tény, hogy a cdajt szívem szerint minden rosszindulattól mentesen elküldeném pszichológushoz, mert sok dolog nincs rendben vele (nem rossz ember vagy ilyesmi), és jót tenne neki. De ebben tényleg semmi féltékenység vagy rosszindulat nincs.

A párommal azétt mentek szét, mert nem működött. Nincs miért haragudnom vagy utálnom őket.

Inkább az exfeleség nem kedvel engem, de ez egy más tészta. Szerintem azt hiszi, elszerettem a férjét, pedig amikor megismertem, már hónapok óta külön éltek.

2016. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám útálatnak, inkább csak az hogy nem váltunk el jóban. Ez zavar, ettől kicsit feszült leszek ha rájuk gondolok. Ennyi.
2016. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak előttem két barátnője volt, de egyikkel sem találkoztam még nem utálom őket. Az első barátnőjére talán egy picit féltékeny vagyok. Nagyon sokáig voltak együtt és a közös jövőjüket tervezgették. A párom gyereket is szeretett volna tőle, de a lány közölte vele, hogy nem szereti már és elhagyta. Akkor a párom nagyon összetört és azóta máshogy viselkedik. Nehezen nyílik meg nekem és tudom az első kapcsolatában teljesen más volt mint most velem. Nyilván ez nem a lány hibája és végül is habár a szakítás miatt lett ilyen a párom ha nem szakítanak most nem lehetne mellettem. Inkább csak irigykedem rá egy picit.
2016. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3 exe van a páromnak, akik sokat jelentettek neki anno. Mindhármat ismerem, az egyiket tőle függetlenül. Akit tőle függetlenül ismerek, azt kifejezetten utálom. A másikat utálhatnám (a párom összes barátja utálta, okkal), de én inkább szánalmat érzek iránta. A harmadik csaj nagyon aranyos. Elég egyszerű lány egyébként, de tényleg aranyos. :) Ő még a gimis nagy szerelme.


Az én exeimből csak az egyiket ismeri a párom, mindketten jóban vagyunk vele a mai napig. Illetve még az egyik kalandomat ismeri, vele is jóban vagyunk.


Emberként értékeljük őket és nem exekként.

2016. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges utálkozni. De mondjuk az sem mindegy, hogy párod mennyit beszélget az exeiről. Az én párom nem nagyon szokott, egyről tudok személy szerint, vele jóban van. Nem mondom, hogy nincsenek ellenérzéseim, de nem utálom, sőt, kifejezetten szívesen megismerném, mert az ismeretlentől általában jobban félek. Az ellenérzéseim pedig csak azért vannak, mert egy másik lány (akinek semmi köze páromhoz ilyen téren) keltette a feszkót. Meg akarta hívni az első alkalomra, mikor találkoztam a baráti társasággal. Nos, azt a lányt nem kedvelem emiatt, meg pár másik húzása miatt sem, de erről már beszélt velem párom.

Legjobb barátnőmnek meg én voltam ilyen aktuális pasi exe kategória. Mi azóta is imádjuk egymást, exem meg már az ő exe is. Szóval, a pasi kikopott a képből, de legalább mi megismertük egymást. Ők azóta nem is beszélnek, mert a srác egy féreg volt vele (velem is, csak mi hamar szakítottunk, így engem nem különösebben érdekel már).

Úgyhogy nem törvényszerű, meg felesleges energiapazarlás is. Ami elmúlt, nem véletlen, hogy így alakult felesleges túráztatni magad rajta.

2016. jún. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Féltékeny nem vagyok rájuk egyáltalán, nem is ismerem őket, viszont utálom mindkettőt amiatt, ahogy a barátommal bántak.. Olyan dolgok miatt bántották őt, amikről egyáltalán nem tehet. Szóval emberileg nullának tartom őket, és haragszom rájuk.

Az először fura volt, hogy vannak a páromnak exei (az előző két barátomnak én voltam az első), és eleinte én is kicsit féltem, hogy majd én nem leszek olyan jó, meg stb, de ezen hamar túljutottam, mert látom rajta, hogy megőrül értem, és szerelmes belém, és nem másokról álmodozik.

Neked is vannak exeid, akik valaha fontosak voltak neked, de most a mostani párod számít, nem? Ő is ugyanúgy érez nagy valószínűséggel :)

2016. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!