Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fontosabb? Párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb? Párkapcsolat vagy a jövő szempontjából a tanulás?

Figyelt kérdés
Barátnőm külföldre akar menni dolgozni és azt szeretné ha én is mennék vele. De én inkább tanulni és képezni szeretném magam tovább közbe meg itthon dolgozgatni a szakmámban! És én nem akarok távkapcsolatot, mert abból semmi jó nem sül el soha sem. Lehet önző vagyok.
2016. jún. 16. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a problémával én is szembesültem. Nem egész két hónap kellett hozzá, hogy rájöjjek: jól döntöttem. Én az egyetemet választottam, ami viszont részemről jelentett költözést, és bár próbáltam fenntartani a kapcsolatot, nagyjából egy héttel a könnyes búcsúnk után talált új barátnőt (kéthetente jártam haza, péntektől-vasárnapig együtt voltunk olyankor). Ezt folytatta úgy egy hónapig-kettőig, mire kiderült. Én végig hűséges voltam hozzá és kerestem a módokat, hogy esetleg ő is jöjjön.


Utólag be kellett látnom, hogy ez eleve halálra ítélt kapcsolat volt. Nyilván ez azért függ attól is, hogy mennyi ideje vagytok együtt, mennyire komolyak a terveitek, de alapvetően az egy arany igazság, hogy szerelmed az életed során több is lehet, életed (és jövőd) viszont csak egy van. Sose bocsátanád meg magadnak, ha a barátnőd választanád, majd fél év múlva szakítatok (külföldre költöző pároknál ez hosszú és stabilnak tűnő kapcsolat esetén sem ritka dolog), és már elúszott a továbbtanulásod lehetősége.

2016. jún. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerek egy házaspárt, akik távkapcsolattal indultak, a férfi külföldön dolgozott akkor, a nő Magyarországon, csak ritkán tudtak találkozni, aztán mégis boldog házasság és két rosszcsont gyerkőc lett az eredmény.

Különben te ismered a kapcsolatotokat, meg magatokat, hogy nektek áthidalható-e ez a mostani különböző álláspont, vagy inkább folytatjátok külön.

2016. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy neki imponál ha más férfi (aki nem én vagyok) udvarol és szépeket mond. Ilyenkor még büszke is magára :)
2016. jún. 16. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!