Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parommal mar lassan 8honapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parommal mar lassan 8honapja egyutt vagyok Tobbi lent?

Figyelt kérdés

A parommal tegnap beszelgettunk...szoba jott az hogy regen milyen jol neztem ki..mar akkor is neztem talan nem vagyok jo neki??

Olyat mondott hogy miert nem sminkelem magam ,regen jobban neztem ki es adtam magamra..tulajdonkeppen egy atlagos lany vagyok az arcomon van 1-2 szeplo..max szempillaspiralt teszek magamra hisz nem latom ertelmét hogy agyon fessem magam.(alapozo puder ruzs szemhejtus stb..)

Nagyon szarul esett amit mondott, mert regen meg o mondta nekem hogy ne sminkeljem magam.

Most meg egy ilyet hozzam dob hogy regebben jobban neztem ki.

Segitsetek!!


2016. jún. 17. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miben kell segíteni?

Talán beszélj vele őszintén erről. Mondd el, hogy milyen káros hatásai vannak a sminkeknek. Az alapozó, púder eltömíti a pórusokat és pattanásos leszel tőle. Ilyenkor kérdezd meg, hogy egy ragyásképű mellett akar ébredni reggelente? Nem tetszik neki a természetesen puha bőröd?

Vagy mittudomén...

2016. jún. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rajottem hogy rosszhelyre irtam nem kell okoskodni.

Az lesz a legjobb ha elbeszelek vele.

Nem akarom elcseszni a puha sima bőrömet.

Koszi!

2016. jún. 17. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
A sminkeles nem arrol szol hogy magadra kensz egy rakat vakolatot es elcseszed a puha sima borodet.. en nem hasznalok sok mindent pl. mert en sem szeretem a vakolatot, de megis jo az osszkep es nem mond olyat a baratom hogy "regen jobban neztem ki". Legyen egy jo korrektorod (hozza ecset), nagyobb borhibakra, egy a szem alatti karikakra, feher szemhejpuder a szemzugba meg egy szempillaspiral a cicaszempillakhoz, bronzosito (jo minosegu termeszetesen) hogy kiemelje az arccsontokat es maris kellemesebb az osszkep. Nincs annal kiabranditobb mikor latom lanyokon hogy csak szempillaspiralt raknak fel az arcszinuk meg total egyenetlen, a szajukon meg meg egy kis ajakbalzsam sincs.
2016. jún. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
barbibabázz inkább
2016. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nincs annal kiabranditobb mikor latom lanyokon hogy csak szempillaspiralt raknak fel az arcszinuk meg total egyenetlen, a szajukon meg meg egy kis ajakbalzsam sincs."


Ízlések és pofonok, nekem meg az a kiábrándító, ha valaki sminkel. Hálistennek nekem eddig minden barátom utálta a sminket, hálásak voltak, hogy nem használok ilyesmiket.

2016. jún. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolso ezzel arra celoztam, hogy vagy rakjak fel normalisan vagy semmit de ezek a koztes megoldasok szarul neznek ki. Nem tudom honnan jott ebbol az hogy mindenkinek sminkelnie kene...
2016. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Régen ?:D 8 hónapja vagytok együtt nem?
2016. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!