Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A parom folyton az exeimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom folyton az exeimmel torodik. Mit tegyek? 24N

Figyelt kérdés

3Eve vagyunk egyutt.Elotte is ismertuk egymast.

Sajnos mindig is problema volt hogy a paromat egyszer csak elkapta a hev..volt hogy a semmitol es elkezdett azon gondolkodni hogy mi volt regen,milyen ferfival voltam,hogy az neki nem tetszett,mintha nem.is en lettem volna,hogy o igy nem tud velem lenni.Soha nem volt mas problemank csakhogy o mindig a multtal foglalkozott,soha nem csaltam meg, nagyon szeretem,mindent megteszek hogy ezt tudja,minden az o kedve,igenye szerint mukodik megis ezt teszi velem,sokszor megbeszeltuk mar,hogy ami volt az volt es hogy o abban nem volt erintett,regen sem "csinaltam semmi rosszat" amit o annak gondol,csak a parom az alapjan itelkezik,hogy nem egy okos ember volt akivel voltam,bunko volt es engem is rossz utra terelt,ami igazabol nem igaz, csupan annyi tortent hogy kevesbe voltam komoly,tobbet buliztam de az az oldalam a volt baratommal egyutt eltunt de o megis ezzel torodik.Mit kellene tennem hogy vegre azzal foglalkozzon ami van,hogy szeretem es mellette vagyok es mellette is akarok maradni.?



2016. jún. 17. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmi volt velem is. Egy ideig turtem , es szep szoval mondtam,hogy a mult az mult,mar nem erdekel stb..

a vegere felidegesitett. Azert mikor honapokig kattog exen,hat...

akkor mar ugy mondtam,hogy nem erdekel az ex,es semmi ilyen dolog fejezze be,mert unom.


manapsag mar szerencsere nem igazan jon szoba.

2016. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Idióta módjára viselkedik. 3 éve vele vagy, mit számít mi volt előtte? Féltékeny a múltadra? Mégis mit vár, szűz lányokat huszonévesen? :)

Nincs veled semmi gond, ne rágódj ezen, neki kell feldolgoznia ezt, ha nem megy, keress mást.

2016. jún. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

És te ezt 3 éve tűröd?

A múltad csakis rád tartozik,semmi köze hozzá!

Ezt verd a fejébe!

2016. jún. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beteg, ostoba ember... #1-nem mákja volt, de nem látok garanciát arra, hogy 10 év múlva leszokik erről, mert hogy is tenné?

AZ kell neked?

2016. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar ezerszer probaltam a fejebe verni..mar minden otletbol kifogytam es amikor epp normalis boldog vagyok mellette de mikor megint bant ilyesmikkel mar feladnam legszivesebben es meg csak bocsanatot se tud kerni a viselkedeseert
2016. jún. 18. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!