Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » H érjem el, h többet foglalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orchidea3 kérdése:

H érjem el, h többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés

az a problémám a kapcsolatommal,h úgy érzem,h keveset foglalkozik velem a párom! nem érzem magam elég jónak,nincs önbizalmam és sokszor csúnyának érzem magam :(

nem kapok semmi dicséretet,bókot,szép szavat :( ez nagyon fáj! 22 éves vagyok,szerintem ez nem normális,h földbe tiporjam saját magam,nem is leszek soha szép ha azt én sem hiszem el magamról.de ehhez visszajelzés is kellene,ami nincs :( kicsipem magam,smink minden és semmi észre sem veszi :( a másik dolog, vannak tervek ,h menjünk kirándulni barátokkal de ők nem érnek rá,és kettesbe menni nem akar,h unatkozni fogunk,most kérdem én ha a szerelmemmel megyek kirándulni az nem lehet unalmas!mondtam menjünk el ketten romantikázzunk,lazuljunk de nem,el vagyok keseredve!



2013. szept. 6. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát figyelj. Ha nem érzed jól magad vele, akkor szerintem ismerkedj meg mással, aki többre értékel, dícsér stb.

Az meg nem túl jó jel, hogy nem akar veled kettesben menni, mert unatkozni fogtok. Nem szabadna unatkoznotok, ahogy te is mondod/írod

2013. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Christiano Ronaldo ***** válasza:

Nem a külsőddel van a probléma, hanem a felfogásoddal. Ha te önmagadtól nem hiszed el, hogy nem vagy csúnya, hanem ehhez mástól vársz megerősítést akkor akár el is kapálhatod magadat :DD Ne foglalkozz senkivel, azzal se hogy mit mondanak, először érd el azt, hogy egyedül érezd jól és fontosnak magadat, utána már a bókok dőlni fognak saját maguktól, de még ha nem is, a megfelelő elmeállapotban nem is lesz szükséged rájuk.


Szóval csak "engedd el magad", öltözz és sminkelődj kényelmesen ahogy az neked a legjobban tetszik, aztán csinálj amit akarsz.

2013. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de jól érzem magam vele,mert szeretem nagyon jó ember egyébként csak nem tudom mi lett vele,nem volt ilyen,igaz vannak gondok de azok mindig lesznek,de nem kéne ez közénk is kihasson :( megpróbálok beszélni vele és meglássuk ,majd megirom.
2013. szept. 6. 15:30
 4/4 A kérdező kommentje:
még azt akartam irni ha meg akarom vele ezt beszélni,h ez igy nem jó,akkor az a válasz,h mindennek eljön az ideje,csak nekem egyre csak nő a szeretet hiányom :(,mellesleg 4 éve vagyunk együtt!
2013. szept. 6. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!