Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónappal ezelőtt megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónappal ezelőtt megcsaltam a párom, szerdan peig csinaltattam egy olyan tetkot ami neki nem tetszik?

Figyelt kérdés
és ezért már szerda este óta veszekszunk..minden este hallgatom a lebaszast a megcsalast meg a tetko miatt, es ha en mondok valamit egybol jon hogy még nekem all feljebb, meg hogy o mar nem tudja hogy velem akar-e lenni, nem biztos benne mar mit erez stb,es emelett hallgatom hogy en mennyire egy gyerekes nem normalis vagyok, stb, de en semmit nem mondhatok mert egyszer hibaztam.. es ma megmondtam neki hogy rohadtulunom mar h minden este hallgatom ezeket es en semmit nem monhatok es erre meg o szakitott..en ertem hogy szarul esik neki a megcsalast de mondtam neki is h megbantam stb, de nem bizik bennem egyaltalan.. es most meg o szakitott..jogosan szerintetek!

2016. jún. 18. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki jobban járt így. Főleg ő.
2016. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Jogos.
2016. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 aperitif ***** válasza:
100%
Vajon milyen lehet egy jogtalan szakítás? Szerintem minden szakítás jogos, mert arról szól, hogy az egyik fél már nem akarja ezt a kapcsolatot, és tök mindegy, hogy miért, vagy ki volt a hibás.
2016. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Már 8 hónappal ezelőtt el kellett volna hajtania téged.
2016. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Jogosan szakitott, mert nem tudta feldolgozni hogy megcsaltad, hiaba volt 8 honapja es ez nem is valtozna, ezert jobb hogy szakitott. Neki es es neked is.
2016. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
igen, jogos
2016. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Hülye volt hogy eddig veled maradt.
2016. jún. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan szakított, viszont az is érthető, hogy neked sem a legjobb, szerintem jobb lesz ez így.
2016. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 opened paradise ***** válasza:
75%
Remélem magasan repültél,mikor kidobott.
2016. jún. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Tipikus buta liba vagy.Egyszerű mint a faék logika nélkül.
2016. jún. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!