Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom tanulni akar én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom tanulni akar én nem akarom. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pàrom 5 hónapos kismama a munkanélküliben van ojan lehetőség hogy 3 hónapos tanfojamokat lehet elvégezni. Ez a tnfojam vagyonőr nem fegyveres. De elég nehezen viseli a terheséget néha egész nap fekszik mert görcsöl a hasa. Van ojan vérvételi papír hogy veszélyeztetett terhes azt írtàk rà. Meg a melle alatt is fàjni szokott. Elég mesze vagyunk a vàrostól így buszozni kell a buszmegálló is 2 km re van ezt vagy gyalog kell mekteni vagy bicajal. Kismamàk tapasztalatàt kérem hogy mit tenének hogy emlékeznének visza 8 dik hónapra mikor vége lessz a tanfojamnak. Meg ha nemsikerűl a tanfojam vagy aba kell hagynija az àlapota miat. Visza kell fizetni 300 ezer ft ott. Az a baj hogy félek hogy ngyobb hasal nagy melegben egyre nehezeb lessz menije minden nap. Meg nehogy a baba menjen rà a dolgokra.
2016. jún. 19. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok nyelvtannáci, de ettől én is ordítok már. TANFOJAM? OJAN? Neked kéne helyesírás tanfolyam...
2016. jún. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

öreg, tanulj te is, a helyesírásod csapnivaló.


javítom: olyan, tanfolyam, terhességet, megtenni, tennének, bicajjal, abba kell hagynia, állapota, vissza, hassal, mennie stb.


sajnálom előre a gyerekedet. :(

2016. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a tanulás nagyon jó ötlet, de a körülményeket figyelembe véve én is azt mondom, hogy ezt halasszátok el. Ha túl lesz a szülésen és lesz, aki vigyázzon a babára, amíg anyu tanul, akkor már érdemes belevágni.
2016. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na úgy látom itt is megy a kötekedés.

Veszélyeztetett terhes? De hát akkor biciklire sem kéne ülni főleg nem a melegben. Nos én biztosan nem engedném el. Ennyire figyelmetlen anya nem lehet hogy nem foglalkozik sem magával se a gyerekkel. Mondd meg neki hogy gondoljon magukra hogy ez nem lesz jó dolog a számára. Ha koraszülés lesz mit csinál? Visszafizeti a 300 ezret? Beszéld rá hogy majd legközelebb menjen.

2016. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen nagy hassal ne üljön már bicajra, főleg a nagy melegbe. Ráadásul veszélyeztetett terhes. Gondolkodni kéne talán. Nem igaz, hogy nem fogja fel.
2016. jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A tanulás jó ötlet, de kétlem, hogy ilyen körülmények között pont erre a képzésre alkalmasnak fogják találni. Próbáljon valami mást keresni.
2016. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy te is tanulnál valamit a biztonsági őr tanfolyamon, mert mire dekódoltam hogy mit jelent pl a "visza nyolc dik" eléggé lefáradtam..


Az a baj, hogy ami eszembe jut még az erős trollkodás..

2016. jún. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Komolyan kiègett a retinám az első 5 mondat után. Szerintem tanuljatok mindketten, rátok fér! Nem gyereket kellett volna csinálni, hanem befejezni a 8. osztályt.
2016. júl. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!