Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam az exemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam az exemen?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy a jelenlegi barátnőmmel ma vacsorázni voltunk, már majdnem 2 éve vagyunk együtt nagyon szeretem. De ma újra láttam az első barátnőmet, a pasijával (kb 3 éve nem láttam)... akivel utánam jöttek össze, és hát nagyon szar érzés volt őket látni, a baj hogy oda is jöttek köszönni... Ha én megyek be később én biztos nem mentem volna oda hozzájuk és ez eléggé elrontotta az esténket, vagyis inkább csak az enyémet. De úgy érzem még mindig szerelmes vagyok ebbe a lányba és bármit megtudnék tenni hogy visszakapjam.

23/f



2016. márc. 13. 00:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 3 év után még mindig így érzel, és ez nem csak egy pillanatnyi, múló érzés, hanem tartósan fennáll, akkor fordulj pszichológushoz, aki segít majd.
2016. márc. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 c_dina válasza:
100%
Első nagy szerelem volt a volt barátnőd,akiről most szó van?Mert akkor részben megértem,de szerintem ez csak hirtelen "fellángolás" . Eszedbe jutott,hogy milyen volt vele,mennyire boldog voltál stb,talán valamiért különlegesnek érezted az akkori kapcsolatotokat,de semmi képp ne akard visszaszerezni,ami egyszer véget ért ,tudom most gonoszul fog hangzani,és fáj hallani,de újra véget fog érni ... nem véletlenül szakítottatok,nem működött,és nem szabad felbolygatni a múltat,ne akard újra élni.Koncentrálj a mostani barátnődre,biztos nem véletlenül jöttetek össze,valami megfogott benne,gondolom szeret,ne akard eldobni magadtól,főleg ne az exedért!Vannak emberek,akiknek emlékét nem tudjuk kitörölni,sem azt hogy egyszer milyen érzéseket váltottak ki belőlünk,de tovább kell lépni,nem szabad hogy felülkerekedjen rajtunk,biztos vagyok benne,hogy boldog leszel mással,ne tedd tönkre a jelenlegi kapcsolatodat,nagyon rossz vége lehet az egésznek,főleg számodra,még ha most nem is látod át.Nem állt szándékomban megbántani,de kérlek gondold át,mielőtt saját magadat teszed tönkre egy rossz lépéssel.
2016. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!