Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki fog nyírni. Hogyan tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fog nyírni. Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Párommal albérletben élünk fél éve.

Egy ideje tervbe vettem, hogy felhívom pár kollégámat és csinálok egy zárt körű csapatépítő programot.

Mielőtt ez megvalósult párom megkért rá, hogy egyedül azt a bort ne bontsuk fel, ami a 30. születésnapjára kapott és őrizget egy ideje hogy majd együtt isszuk meg. Megígértem, hogy szólok a többieknek és vigyázni fogok rá. Na szerintetek mi lett a vége?

Az egyik idióta, flúgos csaj felbontotta mert nem vette észre rajta a címkét.

Párom nagyon hirtelen haragú, ha ilyesmiről van szó, de inkább attól félek hogy rosszul esik majd neki a figyelmetlenségem. Próbáltam interneten hasonló palackozásút rendelni de nem találtam. Most mi lesz?

Öntsem fel valami mással? Komolyan úgy érzem magam mint egy nagy mamlasz most.


2016. jún. 20. 08:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hahó, túlélted? :D
2016. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Úgy alakult, hogy lementem valamelyik nap a közeli kínai vegyes kereskedésbe és az italpolcokon pont ott volt az a díszcímeres bor ami fel lett bontva. Ekkora mázlit!

Gyorsan vettem egyet és kicseréltem. Nem tudta meg.

2016. júl. 3. 23:19
 13/14 anonim ***** válasza:
b+ xD
2016. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is volt olyan drága :)
2016. júl. 14. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!