Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta? Belevágjak e?

Figyelt kérdés

Nem rég megismerkedtem egy lányal (21 éves). Mikor elkezdtünk "ismerkedni" még volt egy barátja, ismerkedés alatt azt értem, hogy eljárkáltunk ide-oda úgy indult, hogy jó barátok vagyunk aztán elkezdtünk egymáshoz vonzódni. Dobta is a paliját aki egy elég agresszív, aljas ember. Az én problémám a következő lenne, nem tudom, hogy össze tudnék e jönni vele, 6-7 évig élt ezzel a roma származású emberrel ebből 2-3 éve együtt is laknak, akitől még gyermeket is szült (a gyermek elhunyt). Egyszerűen nem tudom hogy tudnék e vele úgy élni/ránézni, hogy eszembe ne jusson, hogy előttem egy roma származású emberrel élt (nem vagyok rasszista és elnézést ha bárkit megsértek de az tény hogy vannak előítéleteim és a srác nem a rendes roma kategóriába tartozik), akitől gyereke is volt, ráadásul a férfi ütötte is, ismerkedésünk alatt is csak a probléma volt, most hogy szakítottak még nem oldódott meg a külön költözés a lány engem nagyon szeret ez nem kérdéses, és én is kedvelem őt, de ott van az a de.

Tehát ezel a dolggal nem tudom, hogy mit kezdjek, ráadásul szexuális téren is sokkal tapasztaltabb mint én tehát a több partner is zavar, meg h ennyire jártas, míg nekem csak 1 barátnőm volt. Tegyem túl magam, h már volt egy ilyen kapcsolata, hogy volt gyereke, sőt h most elvileg engem szeret és nincs együtt az uriemberrel de pl.: még is, még együtt alszanak, közbe már az én barátnőm lenne? Ti belemennétek? Mit tennétek, vagy éretlen vagyok?

Tudom, hogy nem éppen egy díj nyertes kérdés, próbáltam is szépen megfogalmazni, de már érzem, hogy bekattanok, mert nem tudom kezelni, köszönöm a segítségeteket!


2016. ápr. 7. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak egyet nem írtál meg: Szereted ezt a lányt?

Ha igen, ne bélyegezd meg a múlt miatt, maradj vele, és majd magától alakul minden.

De ha már az elején ennyit agyalsz, akkor lehet, hogy nem is ő az álmaid nője...

2016. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már most, még együtt sem vagytok ilyen gondolataid vannak, szerintem hagyd. Hidd el sokszor eszedbe jutnának ezek akkor is, ha már egy pár vagytok. Ha úgy érzed, hogy ott van az a "de", akkor ne vágj bele semmiképpen.
2016. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mennek a zöldek!
2016. ápr. 8. 23:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérlek,hogy ha szereted és ő is szeret ne hagyd a lányt!! Vedd el ettől az állattól ő is megérdemli a boldogságo és te is!!irj majd légyszi!
2016. ápr. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!