Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segithetek a depresszio...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segithetek a depresszios baratomon?

Figyelt kérdés
Egy honapja megismerkedtem egy helyes 26 eves fiuval. Napi szinten beszelunk telefonon, eddig csak haromszor tudtunk talalkozni. Nagyon jol erzem magam vele. Az utolso randink utan telefonon elmondta, hogy kezd tobbet erezni irantam a baratsagnal. Masnap mondta, hogy depresszios es hullamokban tör rá, es ugy erzi nincs ertelme az eletenek nincsenek celjai csak az teszi boldogga ha kimehet a termeszetbe kirandulni. Csak a zene es az en tarsasagom kábitja el idonkent, de nem tud megszabadulni a multbeli sebeitol. Ezen nagyon elszomorodtam. Akkor tolem nem is akar semmit? Kabitasra hasznal? Mit tehetek? Nagyon sokat foglalkozik velem torodik velem, kedves de ezek a szavak...:( Szerintetek?
2016. jún. 20. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Pippantsd le.Tudod urihölgy nem köpköd.
2016. jún. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legyszi csak ertelmes valaszokat varok:(
2016. jún. 20. 09:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen csak úgy tudsz segíteni ha vele vagy és támogatod őt, viszont ezt neki is akarni kell, mármint arra célzok, hogy attól nem fog elmúlni a depresszió csak úgy a semmibe, hogy te vagy neki és foglalkozol vele. Viszont ami biztos, hogy nagyon sokat segít neki. Még annyit fűznék hozzá hogyha nagyon komoly depresszióban szenved, akkor az kezelhető, és kell is kezelni de ugyanakkor akarni is kell.
2016. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Viszont nem jarunk meg alakuloban van minden de ezek utan elvesztettem a remenyemet.Nem tudom, hogy tetszek e neki, habar azt mondta igen, nem tudok semmit ossze vagyok zavarodva
2016. jún. 20. 09:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszinte volt veled, tudatában volt hogy ezzel elveszíthet, mégis elmondta. Ez szerintem egy jó jellemre vall.

Én megpróbálnám vele a helyedben, ha tényleg rendes és tettszik adj neki egy esélyt.

2016. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!