Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve vagyunk együtt, de úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve vagyunk együtt, de úgy érzem, hogy nem ő az igazi! 27 éves vagyok, szeretnék komoly dolgokat, de félek, nem ő az igazi és megbánnám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szeretem,lehet,h a megszokás is,de nem tudnám otthagyni, mert alapvetően jó. Csak nem vonzódom hozzá már testileg sem. És ez probléma,hisz 27 éves vagyok.Nem vagyok szerelmes. Ha szakítok viszont félek,hogy megbánom, valaki más boldog lesz vele..Jó vele, igaz nem olyan mint régen, bár 2 év után ez lehet,hogy nem meglepő. Vonzódom az exemhez,nagyon is,de vele nem kezdeném újra,mert tiniként jó volt,de megbízhatatlan volna a későbbiekben, rá nem lehetne alapozni. A mostanira lehetne,de nem vagyok szerelmes. Egy új pár kellene úgy érzem. De hogy? Mit tegyek? Nem szeretném elhagyni,de érzem,hogy nem ő az igazi, ha már 1 éve nem olyan, ezután miért lenne olyan a kapcsolat,mint az elején? Pedig mindig elhatározom,hogy másképp állok hozzá.
2016. jún. 20. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:

mi a konkrét baj?

"csak" a szerelem?

2016. jún. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét baj. Vannak dolgok nyilván amik nem tetszenek,de olyan nagy probléma nincs
2016. jún. 20. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy belè szerelmes és nem működik a szex

Márpedig a szex az fontos része egy pàrkapcsolatnak

Előbb utóbb vége lesz

Kérdés hogy te mikor mered meghozni ezt a döntést.

Rajtad àll mennyi èvet szeretnèl még kidobni az ablakon..

Lehet ha most egyedül lennèl màr megtalàltad volna az igazit akivel igazàn boldog lehetnél és már családod is lenne.

Mert gondolom a gyermek is tervbe lenne előbb utóbb.

Most meg vàrsz vmire ami sosem lesz jobb, mert ő nem a te embered, nem tudod azzá változtatni, aki neked kell...

Várhatsz, de nem biztos hogy igy 30 előtt érdemes várni, mikor már ideje lenne végre megàllapodni.

Nem mellesleg kitolsz magaddal is meg vele is, mert nem adsz neki sem lehetőséget hogy találjon vki olyat akivel igazàn szeretik egymást... A te önzőséged és birtoklási vágyaid miatt. Gondold át ezeket.

2016. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha 2 év alatt elmúlt a szerelem, és efféle gondolatok vannak benned, szerintem jobb ha külön válnak útjaitok.

Hogy fogtok így lehúzni egymás mellett még 30-40-50 évet?

Ezen gondolkozz el.

Az is lehet te az a tipusú nő vagy, aki folyton lángolni akar, folyton a szerelmet, az újat keresi. Jobb ha előbb ezt kinövöd és aztán állapodsz meg, így nem bántasz meg senkit.

2016. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy belé szerelmes,nem vonzódsz hozzá mégis minek vagy vele?Kihasználod csak az érzéseit..
2016. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!