Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom szerint túl nyálasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szerint túl nyálasan csókolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerintem nem nyálasabban mint ő. Nagyon rosszul esett hogy az imént annyint mondott egy róvid csókunk után hogy máskor ne ilyen nyálasan. Erre én most utólag örülök hogy nem hallotta meg annyit mondtam máskor sehogy sem csókolom meg.

Mit tegyek?

24/L


2016. jún. 20. 19:33
 1/10 Blade Bone ***** válasza:
100%
Szerintem úgy a jó. :P
2016. jún. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Finnyás a barátod! Sok nyállal a legjobb a csók! ;)
2016. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózz olyan pasival, aki nem keres a kákán is csomót
2016. jún. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőekhez csatlakozva, nekem is volt már ilyenhez alkalmam, de rájöttem, hogy valóban egy finnyás ficsúr, aki már a csóknál magára akart húzni lelkileg és ugráltatni. A lényeg: olyan férfival csókolózz, aki Örül annak, ha egy nő odaadó és belevaló ;)
2016. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4-es: pont ez jutott nekem is eszembe, hogy egy olyan ember, aki már az első csókoknál ilyesmit mond, az mit fog mondani 2 hét múlva. Szépen sorra fog kerülni a kérdező összes vélt vagy valós hibája, akkor meg jobb már most rájönni erre :)


Egy férfi meg ne nyafogjon ilyesmin, legalábbis én nem tenném :P

2016. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
mégcsak a csóknál tartotok???....mert nem akarok túl naturális lenni de én ebből az ürgéből azt is kinézem, hogy ha majd altesti tájékon kényeztet el fog küldeni zuhanyozni
2016. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy csókoljon meg egy bulldogot. Ha azután is téged tart nyálasnak, akkor menthetetlen, vagy csak ki volt száradva a kutya...
2016. jún. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Engem pl kiráz a hideg ha az államig nyálas vagyok és nekem kell lenyelni egy jó adag habos nyálát.
2016. jún. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy majd orálnál panaszkodjon. :)
2016. jún. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem hagyd el.Gusztustalan hogy egy fiú ilyet mond.AHHH én sóvárgok egy ilyen lányért
2016. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!