Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok A nagy távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok A nagy távolság miatt? 19L

Figyelt kérdés

Sziszatok

A Barátom 21F

Miskolcon lakunk mind ketten (nem együtt)

A barátomnak nagy nehézségek árán 2 évébe került hogy leérettségizzen 3 emelt tantárgyakbol a plusz pont érdekében most jövőre egyetemista lesz pesten

ő pesten én Miskolcon maradok

Nagyon szeretjük egymást nekem semmi kétségem afelől hogy gondok lennének a távolságból 1.5éve alkotunk egy párt

Természetes ha kicsit félek? Hisz pest nagy új emberek új közösség új élet

Én meg itt maradok a hattérbe nem fog elfelejteni?

Napokba elég furcsa úgy tűnik nem érzi jól magát velem inkább hazamenne és egyedül maradna

"szerinte kell egy kis magány"



2016. jún. 21. 06:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem fog 4 evet eltolteni tavkapcsoladban veled, amikor ott lesz korulotte az egyetemen rengeteg kiehezett nem tul okos vagy valogatos csaj.
2016. jún. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fájni fog neked, de szakíts vele. Sokkal rosszabb lesz, ha nem teszed. Lehet hogy szeret, de csak kevesen vannak, akik hosszú távollét alatt is tudatosítják, hogy van neki valakije. Még ha szeret is, akkor is körbenéz, és hát nincs ott senki. Magyarul szabad. Úgyhogy valószínű összejön mással. Eleve nem döntött volna így, ha lenne olyan erős a szerelem, hogy ezt kibírja. Aki szerelmes az nem gondol ilyenekre. Nem akar távol lenni. A szerelmes ember minden idejét a szerelmével akarja tölteni. Tehát az biztos, hogy nem szerelmes. Max szeret.
2016. jún. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez így nem fog működni. Ha eredetileg úgy ismerted volna meg hogy távkapcsolatban vagytok akkor talán. Én is így jöttem össze a párommal, de az az egy év amíg össze tudtunk költözni az is kínkeserves volt. Pedig mi hasonló környezetben voltunk, nem voltak nagyon barátaink, egyszerre volt szabad időnk, így nagyon sokat tudtunk skypelni, távol voltunk mégis mindig együtt. Ő viszont egyetemista lesz, ami egy teljesen más világ. Ha veled költözne fel Pestre talán bevonna a dolgaiba, bemutatna az új barátainak, veled lakna albiba és nem idegenekkel. De így más a helyzet. Ő elkerül egy teljesen más környezetbe, nem lesz annyi ideje, keveset fogtok majd találkozni, miközben biztos lesznek mások akikkel sokkal többet van együtt. Legyen szó, fiúkról vagy lányokról. Ők lesznek azok, akik vele élnek, akik mellette vannak mindig, te meg csak a hétvégi barátnő maradsz. Tudom milyen rossz ez. Megölt a féltékenység már attól is ha a páromra mondjuk ráírt valami csaj ismerőse hogy jól van akkor majd hétfőn a suliba tali. Ebbe most alapból nincs semmi, de megőrültem tőle, hogy az a csaj többet látja mint én, mert osztálytársak. Ott van mellette, ő látja milyen az élete, ő talán többet tud neki segíteni mint én. Mert hozzám csak eljön hétvégente, elvagyunk, aztán haza megy, és folytatja az igazi életét.

Én nem mondom azt hogy biztos nem fog működni, mert mi is megvagyunk a párommal pedig senki sem hitt bennünk, de lehet hogy jobb lenne ha még most szakítanál vele.

Az exem is egyetemre ment és én pont előtte szakítottam vele (nem emiatt). De örülök neki hogy megtettem. Annyi új ismerőse van. Egy csomó csaj is akikkel versenybe sem szállhatnék. Most már nem zavar a dolog mert nem szeretem már úgy, csak szimplán egy kitörölhetetlen emlék az életemből, de azért fontos nekem és örülök neki hogy jól döntöttem. Utólag beszélgettem vele pár szót, ő is azt mondta hogy ennek így kellett lennie. Bevallotta őszintén hogy ebbe a környezetbe én már nem illettem volna bele, csak szenvedtem volna miatta, hogy neki új barátai vannak és háttérbe szorulok, és neki sem lett volna jó ezt látni. Mert akarva akaratlanul is ez történt volna.

Nem tudom veletek mi lesz, de drukkolok hogy jól dönts. Utána minden könnyebb lesz, hidd el.

2016. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ket ember egyutt akar lenni, mint pl. ej es a parom, akkor megoldjak 2 ezer kilometer tavolsagbol is. Ha annyira nem fontos mar nektek a dolog akkor meg a szomszed falubol is szakitotok ugys. Ezt majd ti meglatjatok.
2016. jún. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!