Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban miért nem kívánom a szexet egy idő után?

Figyelt kérdés
Sajnos megint ugyanabba futok bele. Ahogy komolyodik a kapcsolat, esetleg együttélés, a szexet már nem kívánom, a társam már csak egy jó baráttá válik, akit nem döngetnék meg úgy, mint az elején. Más is így van ezzel?
2015. szept. 28. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmmm... érdekes kérdés, mert sokan így vannak vele. De ez annak a jele csak, hogy nem ő az igazi, nem ő kell neked.
2015. szept. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És erről beszéltél vele, hogy valami gond van a szexuális együttléteitek során? Vagy most nem kívánod őt?


Egyébként itt csak benned van a hiba, talán nem a megfelelő partnerrel vagy együtt, de az is lehet, mint ahogy írtad is, hogy ez már nem az első ilyen eset. Tehát az agyad eleve ezt diktálja és ez is valósul meg, mert erre koncentrálsz tudat alatt.


Vagy talán túl sok a stressz most jelenleg, nem tudom, csak tippelek.

2015. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én vagyok így, de én tudom az okát miért. Nekem inkább a lelki együttlét fontosabb, mert ha az megvan, akkor jobban kívánom a szeretkezést is. De mivel nincs meg mostanában, én így érzem, ez rontja a dolgokat. Sajnos sok volt a vita is, párom is csinált csúnya dolgot, az volt a legrombolóbb az utóbbi rosszak közül és 1 hét után ő teljesen elfelejtette hogy mit művelt, nem teper már semmit, de én nem felejtettem el még. Na mindegy..

Én bármikor fel tudnám lobbantani a szerelmet, de ő ebben nem partner egyáltalán. Így csak tengek lengek. Vagyunk egymás mellett. Kicsit átment megszokásba szerintem. Ő meg azt mondja szerinte nem. Hát nem tudom már...

2015. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!