Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen megnyilvánulásai vannak egy boldog párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy hogy érted. Ha benne vagy, vagy ha külső szemlélő vagy? Ha külső szemlélő vagy, akkor sajna sosem lehetsz biztos abban, hogy a külső mit takar. Lehet hogy úgy tűnik mintha boldogok lennének együtt, közben meg a mélyen már halálra van ítélve a kapcsolatuk. Ha benne vagy, akkor azért érzed mikor vagy boldog a párod mellett :)
2010. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát érdekes a kérdés:)

Mi 2,5 éve vagyunk együtt, szoktunk ilyen megjegyzéseket hallani, hogy "Titeket az Isten is egymásnak teremtett" De még sosem kérdeztem meg, hogy honnan gondolják ezt?

Szerintem akik boldogok, azok nem anyjap.csáznak a veszekedésekkor sem.

Boldogan megtesznek egymásért mindent...fogják egymás kezét, sétálgatnak, és szerintem fontos a nevetés és a humor:)

Mi folyton nevetünk:)

19-L

2010. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a saját boldog párkapcsolatomról tudok nyilatkozni.Tehát én nem félek attól,hogy megcsal.Ez azt jelenti,hogy nem kételkedek benne,megvan a bizalom:)Neki is irántam.Törődünk egymással és ezt érezzük is mind a ketten.Hiányzunk egymásnak.Szép emlékek:)Várod,hogy találkozhass vele:)Én több év után is izgatottan várom a találkozásunkat,mindig úgy készülök mint valami randira:)Nálunk még megvan a tűz,és én pl van ,hogy újra és újra szerelmes leszek:)
2010. ápr. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfőbb ismertetőjele,hogy tudnak egymáson és egymással nevetni,csipkelődnek. Külső szemlélőként ezt tapasztaltam. Amikor pedig benne vagy,azt az előttem szóló tökéletesen leírta.
2010. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egymás iránt érzett őszinte szeretet, hit, az egymás iránt érzett őszinte bizalom, az amikor azt várjátok , hogy mikor ölelitek át egymást vagy mikor foghatod meg a másik kezét mert mind a ketten tudjátok, hogy egymás mellett vagytok a legnyugodtabbak és legboldogabb. Az amikor nincs szükségetek egy barátra, vagy anyucira, ahhoz hogy valamit elmondjatok vagy megbeszéljetek, mert a párotokkal mindent meg tudtok beszélni, az amikor a nap végén amikor végeztek arra véágytok a legjobban, hogy végre mikor lehettek a másikkal mert annál nyugodtabbak és kiegyensúlyozottabbak nem vagytok senkivel és sehol, és az amikor testileg, és szexuálisan is tökéletesen kielégítitek egymást, és tökéletesen átadjátok megadjátok a társatoknak azt amire az ágyban is szüksége van.


Háát kb ennyi.

2010. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:) milyen szépeket írtak az előttem lévők
2010. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Látom, valóban létezik boldog párkapcsolat :-)

Azért kérdeztem, mert én nem ismerem ezt. Voltak kapcsolataim, de egyikre sem tudok egyik jellemzőt sem mondani, nemhogy esetleg mindet... :-(((

2010. ápr. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!