Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is az együttlét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is az együttlét nem lételeme egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Már 2-3 hónapja így van (de lehet több is), hogy hetente egyszer vagyunk együtt. Nem is az, hogy nekem hiányozna, hanem a mögötte lévő dolgok aggasztanak. Azt mondja a párom, hogy a rengeteg munka miatt nem gondol erre. Tény és való, hogy főnöki pozícióban van, lefárad fizikailag is és idegileg is. De tényleg csak emiatt lenne így? Vagy már nem is szerelmes? Nem is vonzódik hozzám? Amúgy aranyos, kedves, meg szokott szeretgetni... De nem is tudom :(
2011. jún. 3. 11:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
27%
Úgy látom te még nem dolgoztál napi 10 órában, azután már csak evésre és alvásra tud gondolni az ember.
2011. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
De, dolgozom. Napi 10-12 órát, fizikai munkát végzek. Tudom miről van szó. Ugyanúgy vendéglátózom, mint ő, és a konyhán vagyok.
2011. jún. 3. 11:58
 3/28 anonim ***** válasza:
2%
Akkor meg?
2011. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj a vezető pozícióval, hogy azt nem tudja letenni a munkaidő végeztével, hanem otthon is azon agyal. És elég rossz úgy szexelni, hogy közben az jár az eszedben, hogy reggel mit is kéne mondani a tárgyaláson.
2011. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
34%
nők mindent túlkomplikálnak...
2011. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem feltétlen az a baj, hogy már nem szeret vagy ilyesmi.

Ha sokat dolgozom, akkor az ágyról csak az alvás jut az eszembe, holott nagyon is szeretem a párom.

Viszont egy kis trükkel, előjátékkal a nagy fáradtság ellenére is el lehet csábítani. Ha viszont akkor is elutasít, amikor szexin elé állsz, és esetleg "villantasz", akkor lehet, hogy már más baj is van.

De szerintem egy párkapcsolat működhet kevés szexszel is, ez még nem jelenti azt, hogy nem szeretjük a másikat.

2011. jún. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
jól van na. Azért kérdeztem, mert nem tudom, mi a normális.
2011. jún. 3. 12:01
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az biztos, hogy ha valakinek olyan a munkája, hogy nagy a felelősség rajta, irányít és emberekkel dolgozik, elfárad. Engem már csak a felelősség terhe is kikészítene (ezért nem vagyok való főnöknek). Nekem egy 16 hónapos főnököm van, aki estére minden energiámat leszívja, sokszor eszembe sem jut a párommal a testi kapcsolat, max egy puszi és egy ölelés erejéig. ÉS ő is fáradtan jön haza, sokszor a kimerülés kerülgeti. De ettől még szeretjük egymást.Szerintem a párod is Téged! Az is igaz, hogy időnként ki kell törni a mindennapok dolgaiból! Menjetek el nyaralni. Akkor jut idő egymásra!:)
2011. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Együttlét alatt szeretkezésre gondolsz, vagy az együtt töltött időre? Nem teljesen egyértelmű.


Az utóbbira azt mondanám, hogy szerintem nem is lehet kérdés, hogy nélkülözhetetlen egy párkapcsolatban. Máskülönben hogy akartok egymás életének részei lenni?


Ha a szeretkezésre vonatkozott a kérdés, ott már kicsit árnyaltabb a helyzet. Nincs kőbe vésett szabály, hogy mennyiszer kell csinálni. Annyiszor jó, ami mindkét félnek jó. Ha naponta, akkor naponta, ha évente egyszer, akkor évente egyszer. Ha senkinek nincs hiányérzete, elvileg nincs gond, bár a gyakorlatban nagyon ritka, hogy szexmentes párkapcsolat jól működjön. Hiszen akkor semmivel nem több, mint egy jó baráti, vagy testvéri kapcsolat.


N32

2011. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

Furcsa. Ha a nő kérdezi, hogy a párja a sok munka mellett miért nem akar szexelni, akkor önző dög, nem érti meg szegény férfit.

Ha a férfi kérdezi, akkor igenis neki van igaza, bármilyen fáradt is a nő, álljon a rendelkezésére, mert a férfinak lételeme a szex, és ha nem ugrik heti 4-5x, akkor ne csodálkozzon ha a pasija keres valaki mást, aki nem ilyen frigid.

Csak egy észrevétel volt.

2011. jún. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!