Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a tulzott feltekeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a tulzott feltekenyseg ellen? A szunet erhet valamit?

Figyelt kérdés

A baratommal 6 honapja vagyunk egyutt es valahogy en sosem biztam benne igazan, pedig okot sohasem adott ra. Sokan mondjak, hogy nincs onbizalmam es valoszinuleg kozre jatszat hogy a szuleim most valtak el, valamint lattam, hogy a noveremnek mennyire fajt, amikor megcsaltak. Betegesen feltekeny vagyok, folyamatosan sirok es ez nagyon nem jo.

Tegnap a baratom focimeccset volt nezni a fiukkal es utana soroztek a belvarosban. Eddig meg annyira nem, bar eleg rosszul ereztem magam. Utana meglattam egy kepet, hogy ott van valami lany is vele. Remegni kezdtem es sirni, rajottem hogy en ezt igy nem birom tovabb. Valtoztatni kell valamin, mert en beleorulok. A szunet segithet? Par napig nem beszelnenk, nem tudnank a masik epp mit csinal, hol van (mert eddig mindig tudtuk), gondolkoznank hogy megis mi lenne jo

Vagy van mas otletetek?

Segitsetek kerlek, mert nagyon szeretjuk egymast, de tonkretesz minket a feltekenyseg:(



2016. jún. 23. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat alapja a bizalom, és az, hogy valami lány ott volt vele, az semmit sem jelent, nekem is vannak férfi ismerőseim, munkahelyen stb, a párom mégsem betegesen féltékeny. Lehet ez egy fajta betegség is, megkéne beszélned a pároddal, esetleg felkeresni egy pszichológust, sokat segíthet. De előszöris tisztázd magadban, hogy miért is vagy féltékeny? Minden eddigi pároddal ilyen voltál, vagy csak vele? Adott rá valami okot? Én magamon azt vettem észre, hogy akkor vagyok féltékeny, hogyha ténylegesen okot adnak rá, például amikor exem a volt barátnőjével felújította a régi lakásukat és ott is aludt. Na képzelheted :) Bár végül kiderült, hogy nem lehet benne megbízni és folyamatosan hazudott, szét is mentünk egy idő után.

24/L

2016. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Basszus. Sajnalom nagyon, de legalabb kiderult, hogy milyen.

Anyukam pszichologus, de mindig azt mondja, hogy ez a fejemben dol el, nekem kell tudni legyozni, de valahogy nem megy, ezert voltam kivancsi mas mit csinalna ebben a helyzetben.

O az elso komoly kapcsolatom, elotte nem nagyon voltam feltekeny

Amugy 18 vagyok:)

2016. jún. 23. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a féltékenykedés szüneteltetése sokat segíthet! :)
2016. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!