Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni a túlzott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni a túlzott féltékenység ellen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 17:32
 1/1 anonim válasza:
Sok mindent :) én is féltékeny típus vagyok.. tavaly észre vettem a barátom telefonjában, hogy írogat a volt barátnőjével.. igazából inkább a csaj nyomult de mégis rá haragudtam.. azóta nem tudtam benne bízni pedig ez már lassan vagy 1 éve volt.. aztán egyik nap elgondolkodtam .. minek féltékenykedjek minden libára, ezzel csak rosszabb lesz, úgy döntöttem, hogy nem fogok még csak gondolni sem olyanra, hogy esetleg megcsal, vagy nem szeret.. ha akarja úgy is megteszi.. szóval kiűztem minden ilyesmi gondolatot a fejemből és azóta egész másképp állok a dolgokhoz.. ha egy csaj rámosolyog, esetleg megszólítja nem az jár a fejemben, hogy na most kinyírlak mindkettőtöket, hanem az, hogy mosolyogj csak úgy is az enyém :) próbáld meg te is :) ha nem szeretne nem lenne veled!
2015. márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!