Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért dicsér minden nőt nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dicsér minden nőt nekem a párom?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve együttvagyunk és a barátom mindig minden nőt dicsér, hogy milyen szép, milyen okos, milyen jó alaku. Ki milyen szerelmes belé, ezt miért csinálja? Én már elgondolkoztam rajta, hogy szakitok vele, ha rajtam kivül mindenki ennyire csodálatos számára. Már ezt szóvá tettem neki, de erre azt válaszolta hogy ne legyek féltékeny, szerintem ez nem féltékenység, hanem részéről bunkóság.

2016. jún. 23. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában a dologgal nem feltétlenül van gond. Nem tudom, hogy mennyire reagálod túl, mert nem ismerlek titeket. Barátnőm és én gond nélkül elbeszélgetünk ilyenekről. Ha lát az utcán egy jó alakú lányt, sokszor ő dicséri meg nekem. Ha a barátnője csinos, akkor én mondom el a véleményem és dicsérem meg. Semmi gond nincs ebből nálunk, elmondjuk a véleményünk és kész. Ettől én még nem akarom a barátnőjét.

Másrészt, ha téged sosem dicsér meg, csak másokat, akkor mégis miért vagy vele? Sorban találhatnál itt is nyálcsorgató pasikat, akik egész nap dicsérnének és örülnének, hogy szóba áll velük egy nő.

2016. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tahó a pasi.Csere.
2016. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert bunkó.
2016. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

az utolsó mondatod de igaz.

2016. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szakítok vele, csak a miértjét akartam megtudni, hogy miért viselkedik igy egy férfi. Kisebbségi érzése van, elakarja venni az önbizalmamat (kicsit sikerült neki), rám akar telepedni???
2016. jún. 23. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányos. A volt párom ugyanezt csinálta, féltékennyé akart tenni, magához láncolni.

Ez azért veszélyes, mert az ilyen pasik nagyon vágynak a figyelemre, és ha jön egy nő, aki körberajongja őket, már viszi is...

2016. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kuka. Ez gaz. Onbizalomhianya miatt.

N

2016. jún. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én erősen önbizalomhiányos srác vagyok, de eszembe nem jutna ezt csinálni. Szerintem csak szimplán idióta a pasid.
2016. jún. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!