Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elviselnétek?

Figyelt kérdés
Sokszor csúnyán beszél velem, kiabál rám csak azért mert ideges...utána pedig bocsánatot sem kér, mert megbántott. Szeretem, de sokat szenvedek emiatt.

2016. jún. 23. 18:05
 1/10 CptTomato ***** válasza:

Csak hogy kicsit aktuális is legyek...

Én is szeretem az állatokat ...tigriseket, medvéket, orca-kat, de ha nincs köztünk biztonsági üveg vagy egy erős rács , akkor spurizok amilyen messzire csak tudok.

2016. jún. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem is sok lett már, a hülyét még elviseltem..
2016. jún. 23. 18:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem az a kerdes hogy en vagy szaz masik valaszolo elviseli e, hanem az, hogy te MIERT viseled el?


Minel nagyobb az onbecsulesed, minel jobban szereted onmagad, annal kevesebb mocskot viselsz el masoktol.


Tudod eloszor csak csunya beszed, ordibalas, aztan kezet emeles...igy szokott ez menni. Egyre durvabb a ferfi, a no egyre tobbet visel el mert "szerelmes" (buta), aztan jon ide feltenni a kerdeseket, hogy egy pofont meg meg lehet bocsajtani ugye?

2016. jún. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem viselnem el senkitol.
2016. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igazatok van. Én vagyok a legbutább, én vagyok ezért a hibás, mert engedem neki. Sokszor elgondolkodtam azon, hogy tényleg én reagálom túl, hiszen utána még neki állt fennebb, hogy miért sértődöm meg azon, hogy lenyomorékoz, hiszen ez nem is bántó
2016. jún. 23. 19:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Hűha. Neked valami nagyon nagy gáz van az önértékeléseddel. Vagy nagyon rossz szülői minta van előtted, amely szerint egy nőnek a kapcsolatban tűrnie kell, hogy kapcarongy legyen és mindent be kell nyelnie.
2016. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ment a zöld kezecske. Ma szakítottam vele, az fáj a legjobban, hogy eddig tűrtem és nem hagytam ott az első csúnya szónál.
2016. jún. 24. 12:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Most már ne foglalkozz a múlttal! Biztos vagyok benne, hogy az önértékelésednek is jót tett, hogy rászántad magad a lépésre, a sarkadra tudtál állni. Remélem, a fejére olvastál mindent, amit eddig el kellett tűrnöd! :) Most már csak előre tekints, biztosan megtalálod majd azt, aki mellett sokkal jobban fogod érezni magad.
2016. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló kapcsolatban, először csak felemelte a hangját, aztán már ordított, csúnyán beszélt velem és mivel csak tűrtem és tűrtem elérkeztünk arra a pontra, ahol kezet is emelt rám. Persze olyan őszintén, kedvesen tudott bocsánatot kérni, és pár napig jól viselkedni, hogy mindig megbocsájtottam és elfogadtam, hogy ő ilyen. A végén legjobb barátja hozott ki véresen, ájultan a házból amikor tombolt. Tudom, hogy elképzelhetetlennek tűnik, de ez nem most van, nem holnap lesz, hanem ahogy majd szépen telik-múlik az idő, évek múlva fog eljönni.
2016. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is épp ettől féltem, mert tényleg azt vettem észre, hogy miután én is megbocsájtottam, elfelejtettem, mindig egyre többet és többet engedett meg magának.Én is lazán elképzelem, hogy elérkezett volna az a pont amikor kezet emelt volna rám, mert féltékeny vagy épp valami olyat mondtam ami neki nem tetszik
2016. jún. 26. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!