Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a k. sog vagy jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a k. sog vagy jogos ha így érzem?

Figyelt kérdés
A párom mostanába hazajön eszik és alszik , nem foglalkozik velem .Ha szová teszem neki skkor meg támad hogy ő fáradt mert dolgozik nem úgy mint én ,pedig tudja hogy dolgoznék de nem találok munkát pedig mindenhova mentem már. Azt állitja hogy szeret de faradt és emiatt nem foglalkozik velem ..A másik az anyja aki már irrital ha két napig nem megy haza akkor már hisztizik bög hogy a kicsi fia nem szereti es akkor már szalad haza ... Mit tegyek?

2016. jún. 24. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetben mikor csak enni és aludni jártam haza, nem kívánom senkinek! Hosszútávon ki fogja nyírni a kapcsolatot ez a dolog. Olyan munkát kellene találjon ahol nem fárad ki annyira.

Anyucit meg neki kellene leszabályoznia...

Először is találj munkát, és akkor ő is kereshet olyat ahol nem kell annyit dolgozni, aztán szabályozza be a muttert.

2016. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aki akar dolgozni az tud is. Aki válogat az megint más. Gondolom pályakezdő lehetsz abból ítélve, hogy "sehova nem kellesz" sajna nincs más fogadj el bármit, csináld fél évig vagy egy évig, aztán majd lesz jobb. Vagy az eredeti melóban tudsz feljebb lépni, vagy rákerül az önéletrajzodra mint referencia.
2016. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!