Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban élők! Ki szokta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élők! Ki szokta kezdeményezni a találkozókat?

Figyelt kérdés
Amikor már nem randizgatás van,hanem mondjuk 2 hónap már eltelt. Még akkor is a férfinak kell annak lenni,aki felhozza a találkozót?

2016. jún. 25. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Wow, ilyenkor tényleg meglepődök, hogy ez a felnőtt kategória.

Szimplán megy a beszélgetés és aki épp felhozza.

2016. jún. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mind a ketten dolgozunk és amikor az idő engedi. Mindig is így volt még akkor is mikor fősulira jártam, mert párom már akkor is dolgozott.


Nagyon gyerek vagy még ha azt hiszed hogy minden úgy van, ahogy a kérdésben leírtad.

2016. jún. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk már kialakult egy bizonyos rend, amikor ő is rá ér, én is rá érek és akkor értelemszerűen találkozunk, például szerdánként és hétvégéken. Ha ez valamiért felborulna, megbeszéljük hogy mikorra tegyük át, vagy hogyan alakítsuk hogy mindkettőnknek jó legyen. Nem felhozás kérdése.
2016. jún. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt összeköltöztünk volna, az volt az alapértelmezett, hogy minden nap találkozunk. Az aktuális utolsó találkán beszéltük meg, hogy legközelebb mikor futunk össze- ilyenkor szóltunk, ha a másnap valamiért nem jó, és szövögettük a terveket a hétvégére mondjuk-, nem igazán volt kezdeményező fél. A búcsúzás környékén történt meg, valamelyikünk feltette a kérdést, hogy "holnap?" és ennyi.


A volt párkapcsolataimban is alapvetően így ment a dolog, még ha nem is minden nap, hanem mondjuk heti kétszer láttuk egymást, a találka végén már beszéltük is a következőt. Nem tudom, ki kezdeményezte, szerintem jellemzően egyenlő arányban oszlott meg a dolog.


Mondjuk, nekem a randizgatás ideje alatt sem az volt a jellemző sosem, hogy mindig a férfi hozta fel a találkozót :D Ha akartam látni, akkor megkérdeztem, mikor ér rá és mit szeretne csinálni. Ezt kb az első randitól kezdve így csináltam. Valahogy természetesebb volt, mint várni, hogy mikor hív el valahova, amikor pedig én már megőrültem a hiányától.

2016. jún. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Akinek kedve van épp találkozni, és hamarabb felhozza :D
2016. jún. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!