Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki humorosságát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki humorosságát megunni? Van határa a viccnek? Vagy " kötelezően" nyeljünk le mindent? Mert csak vicc!

Figyelt kérdés
Bármilyen téma felmerül a mindennapokban, a vége mindig az, hogy a párom mennyire " ott van a szeren". Pl: biciklizés után ( idézem):"Mindenkit lealáztam az úton" Edzésről jövet:" én csinálom a legtöbb súllyal" Autózás közben :" mindenki köcsög" munkában: " én vagyok a király"Beszélgetés közben minden mondata után hozzáteszi:" nem így van?" erre persze úgy érzi az ember kötelező igazat adni....és akkor ugye meg sem kell említenem, hogy ki a menő szexuális téren is. De persze Mindez csak vicc!!! De ez van egész nap!! Nem eseti poénok!! meg kell kérdeznem magamtól És én??? Értéktelen vagyok?
2016. jún. 25. 14:20
1 2
 1/20 cukilányka 0.0 ***** válasza:
16%
Mondd meg neki, hogy büdös a szája!
2016. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát a viccnek is van határa.

Nálam a genyózás és a himsoviniszta viccek. Ha valaki szemétkedik és hozzáteszi, hogy "csak vicceltem" vagy elmond valami beteges nőgyűlölő viccet és utána hozzáteszi, hogy "akinek nem inge ne vegye magára" meg "ez csak egy vicc" nahát azt nem tolerálom.

Úgyhogy igen, van ilyen.

Megoldás? Pass én nem nyeltem le a békát, de abból meg viták voltak.. Ki is dobtam mindkettőt (bár beletellett pár évbe). Megvártam azt a férfit, aki nem ilyen.

2016. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ebben mi a humoros? Először azt hittem hogy olyanra gondolsz, amit pl én csinálok, de ez inkább idegesítő lehet.


Szexben meg egyébként is én vagyok a király.

2016. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

#2


A femináci viccek sem jobbak. A viccek többsége ugyanolyan, mint a soviniszta "poénok" csak fordított szerepekkel.

2016. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annak van jó humora, aki az adott helyzetben tud jó lereagálni egy szituációt, de ezt úgy csinálja, hogy nem megy át se genyózásba, se ízléstelenségbe. Nem azt mondom, haverokkal persze megy a zrika, meg ha nincsenek lányok, akkor azért a beteg viccek is előkerülnek, de ha lány van a közelembe akkor figyelek mindig arra, hogy ne lépjek át egy bizonyos határt. Meg mondom főleg az egyediség, szellemesség teszi humorossá az embert. :DDD 22/F
2016. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

#2


Mostani barátod: [link]

2016. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Ez nem vicc. A baratod merhetetlenul ontelt: pontosabban a keves onbizalmu emberek szoktak igy fenyezni magukat.

De ertekeld, h ti legalabb szexeltek. A baratom nem mond ilyeneket, de szexelni nem akar soha.

Megertelek, mert en se birom az ilyen dumaju embereket.

N

2016. jún. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

#7


Mégis együtt vagy vele... Miért is? Ja, inkább egy nagypofája, szép macho, mint egy szerényebb "ronda" figura?

2016. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz, egy nő részéről sem elfogadható, ha férfigyülölő vicceket mesélget a párjának!
2016. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Különben durva milyen tortadíszek vannak :D Nemigaz, hogy van aki ilyeneket vesz :DD
2016. jún. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!