Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna benneteket, ha a kiszemelt nonek elotted afrikai baratja volt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 18:36
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
19%
Végezhet egyetemet akárhol, attól még a vér nem válik vízzé, és a majom sem emberré.
2016. jún. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
ideális esetben ki sem derül, míg közel nem kerültök egymáshoz.
2016. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
55%
De persze ha egy férfi néger lánnyal járt előtte, akkor a nőnek egy szava se legyen. :D Úgy szeretem ezt az itteni képmutatást. A néger férfi is ugyanolyan ember, mint az európai, nem jobb és nem rosszabb. Undorító ez a rasszista viselkedés.
2016. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
93%
Kedves 48%-os! Igazad van, látszik rajtad, hogy elég nagy majom maradtál :D .
2016. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Kicsit megnyugodtam.:)
2016. jún. 25. 21:58
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem gond, a múljához nem sok közöd van, persze neki se a tiedhez
2016. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 Titusztitusz ***** válasza:
23%
Amennyiben megtudnám az illető nőröl ezt az infót, onnantol kezdve én soha többé még szóra sem méltatnám az ilyen nőt...Sőt, még a fejemet is elfordítanám, ha még csak meg is látnám valahol...
2016. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Utolso. Miert?
2016. jún. 26. 15:49
 19/45 Titusztitusz ***** válasza:
19%
Hogy miért? Mert ennél mélyebre már nemis tudom hogy miképpen sülyedhetne nő...De látom, nem érted, vagy nemis akarod érteni kérdező, amiröl beszéltünk itt néhányan...De ez esetben meg mi a csudának írsz ki kérdéseket? Ha egyszer már eleve azzal a tudattal indítottad a kérdésedet, hogy "téged ugyan nem zavar, ha a nőd "előző életében" négerekkel adta össze magát"...Nem értem én sose az ilyen kérdéseket, meg kérdezőket...Nade mindegy...Egy szó mint száz, ha téged nem zavar az, hogy ennyire lealacsonyította magát egykoron a barátnőd, hát ne zavarjon...De mivel kiírtad a kérdésedet, hát én meg leírtam a saját meglátásomat akkor a dologrol...Az, hogy engem "zavarna" egy ilyen dolog, még NAGYON ENYHE MEGFOGALMAZÁS IS...Maradjunk ennyiben...
2016. jún. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
A kerdesre meg mindig nem valaszoltal, csak szemelyeskedsz.
2016. jún. 26. 19:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!