Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolat elején a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolat elején a férfiak milyen dolgokat szoktak csinálni, hogy levegyék a lábárol a nőt? Később ez hogy változik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 25. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
MEghívások ajándékok, sok kedvesség. Később ezek elmúlnak.
2016. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
lehazudják a csillagokat az égről, még akkor is ha már az összeset lehazudták.
2016. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Az elején meghívom vacsorázni, később pedig majd főz ő.

Az elején hajlandó vagyok többet is elmenni vele olyan helyre, ahova ő szeretne és én nem, később már kevésbé.

Az elején kap virágot csak úgy is, később csak alkalmakkor, mert különben azt hinné hogy valamit jóvá akarok tenni.

De vannak olyanok is amik nem változnak, mert hogy az ágyban ki legyen elégülve, az később is ugyanolyan fontos, ha szeretem.

2016. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen kapcsolat eleji kedveskedő az sürgősen szokjon le róla, mutassa meg a rosszabb vagy rossz oldalát is már a kezdetekkor, úgy igazságos.


Például az én társam már az első randikkor így tett, később elmondta hogy tudatosan, így nincs helye reklamációnak később.

2016. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kellemes közös vacsora egy étteremben.

Esetleg közben eljegyzés.

Drága ajándék. pl. egy szép új mobilteló vagy laptop.

aztán a szokásos figyelmesség segítőkészség a mindennapokban.

És a többi kamu ámítós baromság. Agymosás.

Utána jön a lelkesedés visszaesése,majd teljes eltűnése.

Ezt követi a nő csalódottsága,szomorúvá válása.

Később pedig a társas magány megismerése.


Személyes tapasztalat alapján!

2017. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!