Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati tanácsadáson,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati tanácsadáson, párterápián volt valaki?

Figyelt kérdés

Minden érdekel róla.

Megoldódott-e a probléma, milyen volt, megérte-e?


2016. jún. 26. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak terveztem, de az exem mereven elzárkózott tőle. Mindenesetre azt mondják, 50% az esélye annak, hogy a kapcsolat megmarad.

Könnyen lehet, hogy a párterápián az derül ki, hogy a feleknek semmi dolga egymással, akkor viszont segít a lezárásban.

2016. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Voltam.


Nem volt túl jó a terapeuta, egy idő után inkább otthagytuk, mert csak a pénzt vitte, és nem tudott mit kezdeni velünk, így inkább magunk próbáltuk megoldani. A terápia után még 2 évet voltunk együtt, lehet, hogy egy jó szakember megoldhatta volna a problémáinkat, de pszichológusi végzettség még nem garancia arra, hogy valaki a közhelyeken túl is tud bármit mondani.

2016. jún. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem az is jó lenne, ha kiderülne, hogy nincs dolgunk egymással. Mert most ezen őrlődök, hogy van-e értelme még javítani vagy nincs.
2016. jún. 26. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt előbb magadban kellene tisztázni (akár úgy, hogy egyedül mész el valakihez).


A terápia sok energiát igényel, úgy nem érdemes belevágni, hogy nem érzi valamelyik fél az elszántságot, hogy végig is csinálja, hogy tényleg őszintén elgondolkozzon az okokról. Így csak pénzkidobás.

2016. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!