Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyat akar vagy csak játszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyat akar vagy csak játszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lassan három hónapja ismerkedem egy fiúval. Hat év a korkülönbség közöttünk, és mindketten a húszas éveink közepén járunk. Hetente egyszer/kétszer szoktunk találkozni, és bár nagyon jókat beszélgetünk egymással, sajnos úgy érzem, hogy nem haladunk. Már kétszer volt erről egy komolyabb beszélgetésünk, de ő mindig arra hivatkozott, hogy lassan 4 éve nem volt komoly kapcsolata, és a sok negatív tapasztalat miatt lassan szeretne haladni velem. Ez oké. Semmi gond.

De miért van az, hogy a szex is csak egyszer történt meg köztünk? Bármikor ott alszok, nagyon "rideg" velem, ergo hozzám sem ér :( Ha elmegyünk randizni, akkor is néha ad egy csókot, de se kézfogás, se semmi.Esténként nem bújuk hozzám.. Nagyon tanácstalanan vagyok, hiszen tényleg nem szeretném bántani,csak vele szeretnék lenni.Mondtam neki, hogy kicsit több találka, vagy összebújás, de mintha ne értené mit akarok.


Fiúk, tényleg lehet ekkora törés egy férfiben, hogy ergo egy "nagy szerelmet" is feláldoz miatta?


Lányok, ti mit tennétek a helyemben? Az a gond, hogy én már nem vagyok közömbös felé, így nagyon fáj, hogy ilyen velem. :(


2016. jún. 26. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez egyéntől függ, de 4 év, hosszú idő. Fura, hogy nem nagyon vágyik te rád, az írásod alapján, inkább baratnak és nem párodnak tart.

31/F

2016. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nőként voltam a párod helyzetében, az egyetlen megoldás, ha türelmes maradsz, közeledj te hozzá és ismerd ki a határait, aztán majd azok a határok szépen lassan gyegülni fognak és kialakul benne is a biztonságérzet és a bizalom.
2016. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet ekkora.
2016. jún. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, de szerintem azt így elég nehéz meghatározni, hogy valójában mekkora is lett volna az a "nagy szerelem".


De mindegy is!

A lényeg, hogy rázd föl, vagy rúgd fenékbe de piszkosul!

Nem elég, hogy 4 éve fetreng, még a te idődet is lopja?

Ha már egyszer hótt alkalmatlanul mégis újabb kapcsolatba kezdett, akkor legyen szíves összeszedni magát!

2016. jún. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most találkozunk, mert mondtam neki, hogy tisztázza magában a dolgokat.. Kétszer is sírt, ami engem nsgyon meglepett, mivel velem kapcsolatban mèg egy férfi sem sírt.. Mondta, hogy hetek óta gyötrődik ezen, hogy kialakuljon a kèmia.. De nem alakult ki.. Számára én vagyok a tökéletes nő, és még az is megfordult a fejében, hogy ha máshogy alakul, akkor elvesz engem.. Láttam komolyan beszél ez látszik egy emberen.. Aztán sírva fakadt hogy nem tudja mit csináljunk mert nem akar elveszteni de nem is akar kínozni.. Mondtam neki hogy csak szerelem nincs vagy más is hiányzik? Azt mondta hogy csak a kémia hiányzik semmi más. Mondom az épp elég.. Mondtam neki hogy èn sem vsgyok mèg szerelmes, azert ez nálam is elég nehezen alakul ki.. Kérdezte mit csináljunk.. Mondtam neki hogy több találka több szex stb.. De aztán kitaláltunk valsmit, ami lehet rosszul hangzik, de most ez a legjobb megoldás: egy ideig nem beszélünk semmilyen szinten... Max kèt hét lehet, de meg kell néznie milyen, ha egyáltalán nem beszélünk, es semmilyen kontakt nincs.. Ennél jobban nem tudtam, mert igy kevésbé sérülok es fel tudok készülni bármire.. Mondtam hogy oké menjünk... Irt nekem tegnap éjjel egy levelet kézzel, es oda akarta adni, igy amikor elváltunk odaadta.. Aztán elment.. Most elolvastam a levelet es ilyen szépet még senki sem irt nekem.. Látom rajta hogy úgy tudna szeretni.. Es ezért fáj ennyire, hogy most ezt kellett választanom.. Csak reménykedni tudok, semmi mást
2016. jún. 27. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz.

4 év kihagyás után egy egészséges pasi le se szállna rólad

4 évvel ez előtti élményeit rád vetíteni az se vall egészséges pszichére

2016. jún. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!