Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek hogy rámegy a kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy rámegy a kapcsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal 10 hónapja vagyunk együtt, kb. 5 hónapja költöztünk össze. Az elején nagyon jól megvoltunk, de az utóbbi 1-2 hónapban sűrűn összekapunk, legtöbbször azért mert más mentalitású mint én, ő ha mesél egy sztorit akkor elkezdi onnan, hogy annak még nincs is semmi köze hozzá, majd szép lassan elér a sztorihoz és mondja, közben meg alapból lassabban beszél mint én. És én ezen fel szoktam húzni magam, jelzem neki, hogy a lényeget, de ezzel meg szoktam bántani, akkor inkább nem is mondja tovább. Egyébként nagyon szeretnivaló, és tudom hogy nagyon szeret engem, csak "lassú" és ez sokszor felbosszant, és összeveszünk. Próbálok uralkodni magamon, de amikor este fáradtan érek haza, akkor jobb ha nem is beszélünk sokat, mert nincs türelmem hozzá. Mit tudnék tenni? Egyébként más dolog, hogy valamiért alapból sok bennem a feszültség, amiről nem feltétlenül ő tehet, csak előfordul, hogy rajta vezetem le.

21/L



2016. jún. 27. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Párom is ilyen, bár mi még nem élünk együtt, de engem sose zavart. Megmondom őszintén, sokszor elvesztem a fonalat, ha mesél valamit, főleg, ha fáradt vagyok, mikor találkozunk, de már önmagában azt imádom hallgatni, hogy beszél. Szerintem ő is tudja, hogy nem figyelek, mert gyanús lehet, hogy sokszor hümmögök. :D

Szerencsére még nem rágott be rám ezért, bár ha visszakérdezne, ciki lenne, hogy kikapcsolt az agyam. :)


Nyilván nálatok kicsit más a helyzet, mert téged frusztrál a lassúsága. Gondolom, ennek a fáradtságod is lehet az oka. Én a helyedben elmondanám neki ezt, hogy nézze el neked, estére sokszor vagy stresszes, és a kedvedért próbálja meg rövidebbre venni a mesét, szükséged van ilyenkor az "egyedül"létre is.

A másik fele, hogy mindenképpen göngyöld fel magadban, hogy miért vagy ideges, és miért a párodon vezeted le? Munka? A közös élet? Egyéb? Ha ez az indok megszűnik, akkor lehet, köztetek is visszaáll a régi rend, elvégre eleinte nem zavart a dolog.

2016. jún. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Sportolj. En is 5-6-kor megyek futni minden reggel.

N

2016. jún. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még ilyen helyzetben, bár úgy vélem a társas kapcsolataimban leginkább én vagyok az aki rengeteget fecseg. Én a helyedben megpróbálnám megbeszélni vele, hogy ez nem ellene szól csak amikor fáradt vagy és amúgy is feszült akkor nehéz egy több órás mesére rendesen odakoncentrálni.
2016. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!