Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek most a menyasszonyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most a menyasszonyommal?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, nagyon szeretem és tervezném vele az életet, vele viszont gondok vannak.

1 éve kb pánikbetegség tört ki rajta, nagyon sokat van rosszul, már nem is dolgozik, csak otthon gubbaszt. Egyszer szeret, egyszer nem. Megbeszéltük már, hogy soha nem volt belém annyira szerelmes, mint én belé. Én ezt már elfogadtam. Sokszor hangoztatja, hogy szeret, mint embert, de nem szerelmes és ez őt nagyon bántja. Azt mondja nem tudja elképzelni, hogy gyereket szüljön, vagy velem élje le az életét. Folyton el akar hagyni, el akar költözni, máskor meg az ellentétjét mutatja és ölelget, bújik stb. Az agya folyton pörög, nem tud kikapcsolni, nem tud megnyugodni. Minden problémát felnagyít, menekül a felnőttéválás elöl szerintem. Aggódom miatta, mert nem javul, nem találja a helyét, azt mondja semmi nem érdekli hosszútávon, egyre kevésbé akar kimászni a gödörből. A pánikbetegségét is sokszor hozzám köti, hogy azért van, mert nem szeret igazán és ez folyton nyomja őt. Azért vagyok bizonytalan, mert egyszer ilyen, máskor olyan, egyszer szeret, egyszer nem. Mondtam neki, hogy menjen pszichológushoz, és hozza rendbe magát, ha azután is el akar menni, elengedem. De így nem akarom, félek, hogy még lejjebb csúszna csak. Sokszor már tényleg nem tudok rajta kiigazodni mi az igazi énje. Olyan mintha nem tudna szeretni, nem tudna kötődni. Barátnői se nagyon vannak, nem igényli az embereket. Mikor megismertem dolgozott, pörgött, vidám volt. Alapból is inkább introvertált, de ennyire elkeseredett, életunt, soha.

Én lennék talán tényleg az oka, hogy nem boldog, csak nem mer kilépni?


2016. jún. 27. 18:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem te nagyon jó ember lehetsz, ne magadat hibáztasd.

kívánom, egyszer találj egy olyan nőt, aki annyira szeret téged, ahogy te őt.

2016. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyenlőre menteném a menthetőt, ha lehet.
2016. jún. 27. 18:11
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Dobd ki ezt a szanalmas not. Undoritoan onzo egy dög. Majd ha nem leszel mar korulotte akkor hirtelen ugyis elmulik minden baj es vissza akarja majd konyorogni, mert nem marad senki aki a hulye hisztijet hallgassa. Vagy gubbasszon a sajat penzen otthon.
2016. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Költőnő? ***** válasza:
Együtt tervezni egy életet igazi érzelmek nélkül? Hát az még mire jó...
2016. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

akkor irány a pszichológus/pszichiáter, utóbbi gyógyszert is felírhat pánik ellen, párterápiát is kipróbálhatjátok... viszont ha ő nem úgy érez irántad, ahogy te iránta, én nem erőltetném.

érdemes a lány szüleit, testvéreit is bevonni a gyógyulási folyamatba.

2016. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Velem detto ez volt mint ha az exemről olvasnék. Csak nem gubbasztott itthon. 4 évet voltunk együtt de vége lett.
2016. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon rendes srác vagy. Vidd el orvoshoz. Az ilyen pszichés betegségek általában a húszas, harmincas években szoktak előjönni. Egy ismerősömnél skrizofrénia volt a diagnózis. Lediplomázott, férjhez ment, boldog volt, aztán padlóra küldte a betegség. Keressetek szakembert, hogy kiderüljön, mi a baj.
2016. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"Megbeszéltük már, hogy soha nem volt belém annyira szerelmes, mint én belé. Én ezt már elfogadtam."


NEM, ez sosem szabad elfogadni, magadat alázod meg vele.

csakis olyannal szabad együtt lenni, aki azonos hőfokon szeret.

elképzelhető, h. valóban azért is van rosszul a párod, mert nem tudja azt nyújtani neked, amit kéne.


erről amúgy mikor beszéltetek először, a pánik kitörése előtt mikor?

és neked hogy esett, hogy tudtad ezt elfogadni?

2016. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom elhagyni. Az anyja van csak neki, de az a nő nem százas. Testvérei, apja nincs egyik se. Olyan családban nőtt fel (ha lehet annak nevezni), hogy kizártnak tartom, hogy bárki egészséges személyiséggel lépett volna ki onnan. Nagyon jószívű ember ő, nagyon szerethető, csak problémák vannak a fejében. Nem tudom eldönteni, hogy valóban nem szeret-e, vagy a betegség beszél belőle. Bár mindig is ez volt a felállás, hogy nem tudott ő úgy engem szeretni. De mióta pánikbeteg lett, kb sokkal rosszabb helyzet.
2016. jún. 27. 18:22
 10/25 A kérdező kommentje:
Már az eleje óta tudom. Mindig mondta, hogy ő nagyon szeretné visszaadni érzelmileg amit tőlem kap, de nem megy neki. Az utóbbi időbe meg egyre többet mondja, hogy ez neki milyen rossz. Folyton költözne. Ha hazamegy, nem lesz mellette senki, ezt ő is tudja. Az anyja inkább belerúg még egyet. Szerintem oda se akar visszamenni.
2016. jún. 27. 18:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!