Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete összevesztünk a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete összevesztünk a barátommal, szakítottam vele.1 hete folyamatosan talizunk, ha problémám van siet elém, már szexeltünk is újra. Mi van velünk?

Figyelt kérdés
Csak annyi a gond hogy nem jön át hozzánk.Én nem mehetek hozzájuk mert összevesztem a családjával. Azt mondja jó ez így neki.Nem akar át jönni nehogy anyukám azt mondja csak a szex miatt jár át.(3 éve járunk)Azt mondja ő nem akar kapcsolatot nem tudja mikor érzi úgy hogy átjöjjön.De minden olyan mintha járnánk.Ugyanúgy viselkedünk, nem tudjuk mi van velünk.
2008. szept. 27. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ez a kapcsolat tényleg csak a szexről szól,ugyanis ha veled szertne maradni,akkor segíteni kibékülni a szüleivel.Ha anyukád is azt feltételezi hogy csak azért jár hozzád,akkor ezen lehet érdemes lenne elgondolkodni hogy nem e igaza van?Az nem minden hogy a szex működik közöttetek,de megbeszélni meg semmit nem tudtok.Ez nem kapcsolat hogy nem érdeklik a problémáid.Szerintem nem sok értelme van ennek a kapcsolatnak.
2008. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az összezörrenést nem kell szakítással megoldani, amit leírtál, azok szerint úgy is fontos vagy neki, hogy már nem vagytok együtt. Próbáld rendbe hozni a dolgokat és ezentúl kezeljétek érett fejjel a kapcsolatotokat.
2008. szept. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdeklik a dolgaim.mindent megbeszélünk.Az övét és az enyémet is.Tegnap nagy problémám volt sietett segíteni nekem.Anyukám amikor ezt mondta neki nem gondolta komolyan.Csak át nem akar jönni hozzánk.Akárhol talizik velem .előttünk ,bárhol.Értitek?
2008. szept. 27. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!