Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túléli a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túléli a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Két éve vagyunk együtt, komolyan gondoljuk (20, 22 évesek vagyunk), tervezzük a közös jövőt. Egyetemet szeretnék váltani idén, ami azt jelentené, hogy még 5 évig nem költözhetünk össze (hosszú), és az egyetem kb. 300 km-re van a várostól, ahol lakunk. Tudom, hogy nagyon szeretjük egymást és jó a kapcsolatunk, de a félelem természetesen ott van.

2016. jún. 29. 00:21
 1/8 anonim válasza:
Nem, nem "éli" túl a kapcsolat.
2016. jún. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igen.

De lehet,hogy nem.

Honnan tuhatnánk?

2016. jún. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
d*
2016. jún. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egyelőre hasonló paraméterekkel egy éve nagyon jól működik :)
2016. jún. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez rajtatok múlik. Ha hisztek benne, akkor sikerülhet.
2016. jún. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 év távkapcsolat?? Nagyon gáz. Ez csak duma hogy egy jó kapcsolat kibírja. Én ezt sosem vállalnám. Persze ettől még valakinek működhet.
2016. jún. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak a tanítási időről lenne szó természetesen, nem egész évekről
2016. júl. 2. 22:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha hetvegente hazautazol akkor szerintem tulelheti :D
2016. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!