Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérett a kapcsolatunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérett a kapcsolatunk a szakításra?

Figyelt kérdés
2,5 éve együtt élek valakivel. A munkája miatt az időm 90%-át nélküle töltöm, vagy egy hetet, vagy 10 napot egyhuzamba nincs itthon és nem érzem, hogy hiányozna. Mikor hazajön, annak se tudok már úgy örülni, egyszerűen nem hiányzik már. Nem érzem a vágyat, hogy családot alapítsak vele, nincs kedvem vele lefeküdni.... igazából soha nem éreztem olyan hú de nagy elsöprő szerelmet iránta, inkább csak fellángolás volt az első hónapokba. Amúgy jó srác, nincs vele baj, el is vagyunk úgy felszínesen, de úgy érzem ki akarok lépni ebből. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2016. jún. 21. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Igen, kb 2.5 éve "érett meg"... de még töprengj bátran újabb 2.5 évet, minek elkapkodni
2016. jún. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hol laktok?
2016. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

" nem érzem, hogy hiányozna." - szerintem ez világosan mutatja, hogy bizony ideje a szakításnak.

az elég kevés, hogy: "Amúgy jó srác, nincs vele baj, el is vagyunk úgy felszínesen," - egy párkapcsolat ennél többet igényel, ad.

2016. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a kérdés. Azt írod, ki akarsz lépni, mert nem hiányzik, felszínes a kapcsolat. Akkor mi a kérdés?
2016. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!