Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem tud kielégíteni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem tud kielégíteni. Segítség?

Figyelt kérdés

Fiatal pár vagyunk, nekem ő az elsô, akivel lefeküdtem, neki voltak már több éves kapcsolatai is. Közel 1 éve vagyunk együtt.


Sajnos nem tudok elmenni vele és ez nagyon rányomja a bélyeget a kapcsolatunkra.

Egyedül elérem az orgazmust, de már az sem kielégítô, mert vele szeretném átélni.


Az együttléteket élvezem, nagyon jó vele az ágyban, sokáig is bírja, de mégsem annyira, hogy orgazmusom legyen. Emiatt naponta többször is szexelünk, mert teljesen kielégítetlen vagyok, nagyon kívánom. De neki már kezd kellemetlen lenni, hogy naponta min. 3-szori fél órás aktusaink vannak és még többet szeretnék.


Ujjazástól, nyalástól sem tudok elélvezni. Emiatt a kielégületlenség mellé még hisztis is vagyok - részben azért, mert egy idô után már mérgesen reagál a szexuális közeledésemre, ami meg azért van, mert kívánom, de kielégületlen vagyok a sok szex ellenére - emiatt gyakoriak a veszekedések.


Esetleg tudnátok tanácsolni valamit? Nagyon hálás lennék.


18/L 21/F


2016. jún. 29. 12:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

fiatal vagy tapasztalatlan ...

és van aki soha nem élvez el hüvelyi módon


masztizz mellette nézze meg h te hogyan csinálod

irányítsd verbálisan kézzel mozdulattal

am meg semmi nincs abban ha maszturbálsz kapcsoltban

megfelelő póz ahol hozzá férsz a csiklódhoz

anális szex

G pont stimulálás

vibrátor

dildok és plugok


és 30perces szex az nem szex !

napi max 1x de akkor szánj rá legalább 2 órát

sok előjáték simogasd magad

rendesen izgulj fel, majd te hagyat fekve láb széttár és nyúlj magadhoz

ö meg lassú ritmusban dugjon térdelve de egyenes tartásban

a lényeg h egyenletes legyen a ritmus és te stimuláld a csiklód

és rendesen hozzáférj

ha kézzel nem megy akkor vibrátor az ujjad helyett

2016. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha ilyen szempontból nem illetek össze akkor nincs az a varázslat ami összetartsa ezt a kapcsolatot.
2016. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Ba.sszus, ha megmutatnád neki, hogy masztizol, megfognád az ujjait és lemásoltatnád velük, mitől mész el. Illetve, ha több pózban is próbálkoznátok és te is odaraknád magad, tekergetnéd a csípődet, hogy a hüvelyed minden porcikáját bejárja a répa, talán menne az orgazmus.
2016. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Megmutattam neki, hogyan szoktam, küldtem videót is. De valamiért nem megy neki, ügyetlen, nem próbálgatja egy idô után. Hiába szeretném és mutatom neki újból. Mindig visszatér a régi módszereihez, maximum egy keveset tart meg az újak közül.


Próbáltuk már, hogy magamnak csinálom közben, de nem volt jó nem is sikerült elérnem az orgazmus közelébe sem.

2016. jún. 29. 13:14
 5/17 anonim ***** válasza:
Ne csináljátok 2 hétig.
2016. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló a problémám, de nem stresszelek így rá. Barátommal 3 éve vagyunk együtt, elsők vagyunk egymásnak. Én szex közben még sose élveztem el (hüvelyi orgazmus), viszont szex előtt/után kinyal vagy simogatja a csiklómat, úgy elmegyek. Ha ujjaz, attól se megyek el, bár nagyon jó érzés, de mégse sikerül. Magamnak is csak a csikló simogatásval sikerül, tehát ujjazással nem. De nekem ez így is jó, mert sok nő van, akinek nincs hüvelyi orgazmusa. Azt akarom még kipróbálni, hogy úgy sikerül-e elmennem szex közben, ha a csiklómat izgatom. Próbáld ki, csináld magadnak. Hátha. :)

19L

2016. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzátennék, hogy tavaly nyáron 6 hétig távol voltunk egymástól. Egyszer se nyúltam magamhoz, és addig értelemszerűen szex se volt, de utána se sikerült elmennem közben. Szóval én beérem azzal, amit feljebb írtam (előző voltam).
2016. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
En csak azt tudom javasolni, ami nekem anno veletlen meghozta a huvelyi orgazmust szex kozben. A pasi uljon az agy legszelere, te ugy ulj bele es ugy kezdj mozogni elore-hatra. Pasi nem mozog, te iranyitasz es ahogy mozogsz ugy kozbe kezdj el jatszani a huvelyed izmaival. Kozkeletu tevedes ugyanis mikor a nok a ki-be-ki-be utan varjak az orgazmust mindenfele pozban. Attol nem lesz. Azert vannak ott azok az eros izmok hogy hasznald oket. Ha megtanulod oket uralni akkor lesz orgazmusod amikor csak akarod. Nekem ez kb. 1 evembe telt vegul.
2016. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Ha napi háromszor csőretöltve "használod" a párodat és nem tudsz elmenni, akkor szerintem kissé bunkó dolog leügyetlenezni. Ha te magad sem ismered a tested, hogy várhatod el tőle? Én beleunnék férfiként, hogy nem vagyok elég jó neked. Most már lassan ideje lenni kicsit magadban is találni pár hibát, nem?


Ha meg nem megy se így se úgy, sem emígy sem amúgy, akkor lehet, hogy nincs meg a kémia se. Minek erőltetitek?

2016. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget és a saját történeteket #1 #6-7 és #8! A többieknek is köszönöm az értelmes válaszokat! :)


#9: Köszönöm a tanácsot, de ismerem a testem, a barátomnak is szoktam mondani és mutatni is, hogy mi lenne jó, de sajnos beleun a gyakorlásba és visszatér az eredeti módszerekhez, amik az exeknél beváltak.

Azért vágyom ennyire a szexre, mert nagyon szeretem, annyira vonzódom hozzá, hogy nem bírom tartani magam kettesben, viszont ha kielégülnék az együttlétektôl, akkor talán nem lenne ez, de már nem tudok kitalálni semmit. Ezért kerdeztelek titeket. :)

2016. jún. 29. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!