Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért erőlteti a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőlteti a barátnőm a kötélszexet?

Figyelt kérdés
Arra vágyik, hogy kössem ki őt, a combjait mint valami sonkát az ágyhoz, és úgy csináljuk. Máskor pedig arra vágyik, hogy engem kikötöz a székhez, és úgy meglovagol. Szerintetek?

2016. jún. 29. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak akkor baj, ha te nem akarod. Ha van hozzá kedved akkor élvezned kéne.
2016. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért erőlteti mert izgatja a dolog és élvezi. Ha neked ez kellemetlen akkor mondd meg neki. Ha viszont már annak ellenére erőlteti, hogy szóltál neki akkor leginkább azért erőlteti mert önző.
2016. jún. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 homo ludensz ***** válasza:

Az első pozíciót még csak értem hogy felizgatja az alárendeltségi szerep a teljes kiszolgáltatottság érzése.

A másodikkal gondba vagyok mert ott meg fordított szituációban akarja beleélni magát. Vagy áldozat,vagy domina beállítottságú kellene hogy legyen.

2016. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3: már miért ne lehetne switch???
2016. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3

Egy rakás ember mindkettő egyszerre, nem csak vagy ez vagy az lehet valaki...

2016. jún. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És ki is próbáltátok mindkettőt? Neked melyik jött be jobban?
2016. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értem mi ehhez a baj, én is élvezem ha kikötöz és azt csinál amit akar, ilyenkor rácsap a fenekemre többször, húzza az agyam...

Továbbá az is jó, mikor ő úgymond "csak fekszik" és én lovagolom és irányítok mindent. Olyankor kicsit olyan érzésem van mintha "én d" gnám meg" :D Szoktam is neki mondani :) Kicsi fájdalmat is kap, általában ez akkor van ha kicsit rossz, és akkor megbüntethetem :) Nagyon szeretem, de ő is.


Te nem vágysz ilyenekre? Ezeket le kell kommunikálni egymás között.

Egyébként én is nehezen találtam olyan partnert, aki szeret kísérletezni és mindent kipróbálni. Mi úgy vagyunk vele, hogy legalább egyszer kipróbáljuk még ha az elején nem is vagyunk annyira oda a másik ötletéért, és ha nem jó, abbahagyjuk, ha élvezzük, akkor marad a listánkon.

Az előző barátom is hallani sem akart a kikötözésről, se engem, se magát nem akarta. Van ilyen! :)

2016. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs nagyon ellenedre, próbáld ki! Nagyon szexi, amikor pattanásig feszülnek az izmok, ahogy szabadulni próbál.

Néhány kötözős tippet találsz itt:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt javaslom, hogy először keressetek fel valakit, aki gyakorlottabb benne, meg tudja mutatni a köteleket meg a technikát élőben is, segít kipróbálni a bari/shibari élményt, úgy, hogy nyilván szex ott nem lesz, :D de ő is jelen van (biztonsági okokból), esetleg a segédei is.
2016. jún. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem tetszik az ötlet, akkor mondd ezt el neki, hogy te ezt nem szeretnéd, te nem ilyen vagy.

De ha nincs annyira ellenedre a dolog, akkor megéri kipróbálni. Nem tudom, hogy te a szexben alapból milyen beállítottságú vagy, de... mindegy... nem értelek. :D Basszus én összetenném a kezemet, ha barátnőm egyáltalán meglovagolna, még úgy is nagyon örülnék neki, ha én lennék így is az aktív. Barátnőm kizárólag azokat a helyzeteket és szexfajtákat szereti, mikor neki nagyon keveset, vagy semmit nem kell csinálnia. Én pedig oldjam meg valahogy, ha szeretkezni akarok. Nem minden lány ilyen és ezt szerintem érdemes lenne kiélvezni. Már ha érzel magadban erre a témára nyitottságot és kalandvágyat.

Remélem sikerül egy közös útra térnetek. Sok sikert! :)

19/F

2016. jún. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!