Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuktól kérdezném legjobban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuktól kérdezném legjobban. Ha egy ilyen kérdést tesztek fel a szerelmeteknek, mi van mögötte?

Figyelt kérdés
5 hónapja van egy párom, huszon évesek vagyunk. A párom pár hete megkérdezte tőlem, ha most lenne munkája, és ha megkérné a kezem, akkor hozzá mennék-e. Erre egyáltalán nem számitotta, és nagyon meglepődtem. Mgekérdeztem hogy tervez valamit, mondta hogy igen. De erre pár év múlva kerülne sor, 2-3 év múlva, mert jelenleg suliba jár, és két év múlva végez. Ilyet az ember nem sűrűn kérdez, főleg nem mindennap, és mindenkitől. Jah, és babákat is velem tervez. Ő még 20 éves. és én 22/L. Én kicsit megijedtem, de valahol már vágyom egy saját családra. Nem volt könnyű az előző kapcsolatom. Szerintetek ezt miért kérdezte meg, ha még ugy sem váltjuk valóra ?
2010. ápr. 14. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy komolyan gondolkodik veled kapcsolatban. Tervez és jövőképet épít. Arra volt kiváncsi, hogy te hogy állsz a kérdéshez. Egyelőre csak a reakció érdekelte szerintem.
2010. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi :) Általában a forditva szokott ez lenni, de most én ijedtem meg, miközbe ő tervez. :) De nem baj, mert örülök neki, csak kiváncsi vagyok hogy szerintetek miért kérdezett rá. Neki még két év a suli, max utána lehet cselekedni is. Mert felőlem már lehetne :D
2010. ápr. 14. 10:33
 3/13 anonim ***** válasza:
A ház még sehol,de a váza már az asztalon!Arra utalok ezzel hogy,ez még csak álmodozás a közös jövőtökről,és egy kicsit előreszaladt a srác!De ez nem baj,mert aki ilyeneket tervez veled,az biztos hogy most szeret!Álmodozni jó(és megvalósítani még jobb:D)!
2010. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs semmi mögötte, pontosan az van amit kérdezett.
2010. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lehet hogy még most csak álmodozás van ahogy ti fogalmaztátok, de ő legalább már gondolkodik, és nem csak ugy VAN velem. Nem tudni mi lesz x év múlva, de még most szép és jó :D És ahhoz képest hogy fiatal, még nálam is, elég komolyan gondolkodik.

köszi nektek is

2010. ápr. 14. 10:53
 6/13 anonim ***** válasza:
mi 8hónapja járunk és mi is már ezeket letárgyaltuk:)))
2010. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:) és ti is terveztek együtt? És ti mennyi időt vártok még ezzel? :)
2010. ápr. 14. 11:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia

2 Lehetőség van

Vagy csak mondja hogy kábítson, szédítsen, vagy pedig tén yleg komolyan is gondolja.

Hogy melyik az igaz, az majd a köv 2 évben kiderül. Most nem tudsz mit csinálni, éljétek tovább az életeteket, és majd kiderül hogy tényleg összepasszoltok e a közös nagy élethez.

22F

2010. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ez attól függ.

1.Tényleg igy gondolja és szeretné veled leélni az életét.Nem ismerem,előtted sok barátnője volt már? Én húszévesen nem igazán szerettem volna magam lekötni.Igaz nincs két egyforma ember mindenki más.Nekem volt több kapcsolatom is és jó volt trófeagyűjtés.Én 24 évesen jegyeztem el a feleségem,kb fél év ismeretségután,és 3 év után vettem el.Tudtam hogy ő kell mert sok lányt ismertem de ő benne minden megvolt amilyennek elképzeltem a társam.

2, Ha kényelmes tipus akkor ,úgy van vele hogy nem keresgél jó az a mi van.(Ne haragudj,nem akartalak megbántani).

Nem ismerem a barátod,ezt neked kellene tudod és érezned hogy komolyan gondolja-e.

2010. ápr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg. Volt előttem kapcsolata egy fél éves. Én vagyok a 2.-ik. Elég kényelmes, nem válogat, beéri azzal amit választott vagy akit választott, ahogy te is irtad. 5 hónap kevés ahhoz hogy még ismerjem, elég keveset talizunk, hetente 2-3 alkalmat, hétvégén. Ő nem az a tipus, aki szédit, játszik valakivel. Remélem jól fog elsülni :)
2010. ápr. 14. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!