Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem nézi jó szemmel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézi jó szemmel a barátom ha elakarok menni nélküle valahova?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolatunk elején megmondtam neki hogy a barátaim fontosak nekem mert az előző kapcsolatom révén majdnem elveszítettem őket.... most augusztusba mennénk nyaralni a barátaimmal vannak köztük fiuk is meg lányok is.... és a barátom azt mondta ha nélküle megyek el akkor szakítani fog velem ... de nem csak ez.. ő meg mondta nekem hogy ha buliba nélküle megyek akkor is szakítani fog ... én vinném nyaralni is magammal de nem jönne ki a barátaimmal mert mi 20 évesek vagyunk ő meg 26 és nem valami jó természetű.. az előző barátom is ilyen volt hogy sehova nem akart engedni egyedül.. mert hogy én azért megyek buliba hogy megcsaljam meg nyaralásra is azért megyek el hogy az ott lévő fiukkal kavarjak ... holott soha nem csalnám meg és akikkel nyaralni megyek csak a barátaim nekem nem kell más pasi.... és most tökre úgy érzem hogy megint ugyan az van mint az előző kapcsolatomban.... Mindig az ilyen pasikat fogom ki...
2016. jún. 29. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi ideje vagytok együtt, de ha ennyire zsaroló személyiség akkor kuka. Önző és megakar változtatni az ő formájára! Szerintem ne gondolkodj! 20 évesen nem vagy lemaradva semmiről és csak magadtól veszed el az időt egy ilyen pasi miatt, aki alapból nem is bízik benned. Adtál rá valaha okot??
2016. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Csak én látom hogy sajnos ti nem illetek össze?? Sajnos semmilyen kompromisszumra sem vagytok képesek!

Honnan tudod hogy nem jönne ki jól a barátaiddal..azért valamilyen szinten igaza van.

2016. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

azért tudom hogy nem jönne ki velük mert a baráti társaságból kettőt már ismert és ők nem bírják ... de van is egy természete amúgy ...

ja és nem adtam rá egyszer sem okot hogy ne bízzon bennem 3 hónapja vagyunk együtt és teljesen azt látom hogy ugyan olyan mint a volt barátom ... nem értem hogy miért nem mehetnék el nélküle sehova ... mikor mondtam hogy a barátnőimmel el szoktunk menni beülni este valahova utána meg buliba menni az sem tetszett neki ...

2016. jún. 29. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
össze se jönnék ilyen kreténnel
2016. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

fú, nagyon nem normális ez a viselkedés, szerintem te is érzed. mármint te elhívnád magaddal nyaralni, ő nem akar.. az meg, hogy azzal zsarol, szakít, ha nélküle elmész szórakozni.. egyszerűen abszurd.

hogy miért nem nézi jó szemmel? mert nem stimmel valami az agyában, extrémül féltékeny, kisebbségi komplexusos, csak azt akarja, tőle függj..nem tudom, de egyik lehetőség sem olyan, amin tudnál változtatni.


bocsi, de nem értem minek vagy együtt egy ilyen gyökérrel úgy, hogy pont az előző kapcsolatod is ilyen volt. a saját kárán azért illik tanulnia az embernek, na :D

2016. jún. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
Mit húzod akkor az időt? Kuka, ha tudod h mi lesz belőle, mégis miben bízol?
2016. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igazatok van ... nem tudom miben reménykedem .... tiszta hülye vagyok ...
2016. jún. 29. 21:10
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
Akkor b***d ki mint macskát szarni. Még ma.
2016. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj... az ilyen ultimátumokkal egyet lehet tenni: úgy rúgni föl őket, ahogy azt ill'.


Mertkülönben szakít? Már mehet is! Arra van az ajtó...

2016. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ő sem megy nélküled bulizni, nyaralni?

Neked jól esne ha nélküled menne nyaralni?


Nálunk is úgy működik hogy együtt bulizunk, együtt nyaralunk. A barátaidnak ha igazán fontos vagy elfogadják a barátod. Valamilyen szinten igaza van, főleg ha ő sem csavarog nélküled, csak néha-néha.


De minden más esetben ha ennyire kontrollál és ő sem törekszik arra, hogy kijöjjön a barátaiddal, csak azt akarja, hogy úgy cselekedj, ahogy ő füttyent, akkor egyetértek az előttem szólókkal.

2016. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!