Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem szoktatok ilyet érezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktatok ilyet érezni ha a barátnőtök elmegy valahova?

Figyelt kérdés
Biztosan nem normális dolog én sem érzem annak de egyszerűen van egy barátnője akivel ha elmegy találkozni akkor ideges leszek,nem tudom elfogadni és nem is vagyok jóba azzal a barátnőjével az összes többivel nincsen bajom. A másik meg ha elmegy valami kocsmába egy barátnője szülinapjára de valami alja környéken akkor is nagyon ideges leszek egész nap és nem akarom hogy elmenjen. Nem tudok konkrét okot mondani rá egyszerűen csak nem akarom hogy elmenjen mert tudom milyen pasik szoktak lenni abba a kocsmába és hiába nem foglalkozik egy pasival se a barátnőm engem baromira idegesít ha tudom hogy ott van. Még van 4 nap most is a szülinapig amire elmegy ebbe a kocsmába de már most ideges vagyok tőle és nincs is kedvem semmihez. Megkérni nem tudom hogy ne menjen el mert akármikor mondtam neki azt mondta hogy ő nem mondja le. Ti mit csinálnátok? 21/F
2016. ápr. 17. 13:25
 1/3 Dnyepropetrovszk ***** válasza:
Egyszerűen féltékeny vagy, még úgy is, hogy tudod, megbízhatsz benne. Nyilván nem szeretnéd, hogy mások bepróbálkozzanak nála, de ez érthető is. Félted, és nincs is ezzel semmi baj. De ilyenkor szerintem próbáld meg valamivel elterelni a gondolataidat, szervezz te is magadnak valamilyen programot.
2016. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Szerezz egy olyan barátnőt, akiben 100%ig megbízhatsz. Azért vagy féltékeny, mert tudod, hogy benne van az egyéjszakás kalandokban. A bizonytalanságodat meg az okozza, hogy a csaj nem kezd ki senkivel, de nem is utasít el egy egy jó szexet.

Be fogsz dilizni mellette. De az is igaz, hogy jobbat sem találsz.

Az lesz a legjobb, ha te is elmész a haverokkal csajozni. Csak ne rivalizálj a csajjal, mert úgysincs esélyed ellene. Ő óránként 2 pasit megdönthet, de neked erre esélyed sincs.

2016. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el vele..
2016. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!