Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Mit csináljak vele? Ez dilis?

Figyelt kérdés

2éve vagyunk egy pár a barátommal.

és lassan7hónapja élünk együtt.


A problémám vele kapcsolatban az, hogy -igaz sokat dolgozik és mostanában kb.3hónapja folyamatosan tanul a vizsgái miatt- nem megyünk nagyon sehova kettesben.

Ő motorozott, amig megvolt neki a gépm addig felültünk és mentünk akármerre...fel a Budai várva, vagy éjszakai cukrászdába...balcsi stb.

De eladta a motort,mert kellett a pénz, és azóta nem csak hogy életunt, de ki se mozdulunk sehova.

Max vásárolni vagy fagyizni ha elmegyünk és ennyi.

Amugy otthon ülünk, filmet nézünk, főzőcskézünk, vagy Xboxozunk stb. De én vágynék pl. egy nyaralásra.


Most idén nagyon mennék a Balatonra, lasan ott tartok hogy irigykedve nézem az ismerőseimet, és nem értem hogy mi mért nem megyünk.

Tavaly voltunk Siófokon 3napot. Jó volt, de oda is ugy mentünk, hogy-bár Ő is akart és jól éreztük magunkat-én kerestem szállást,mert ha rajta mult volna akkor is itthon maradunk,....


Mondom neki,hogy mindkettőnknek van kocsija, menjünk le...ne vegyünk pálya matriocát, menjünk a kertek alatt...vagy akkor vegyünk 1havit és többször is mehetünk.

Mire Ő "Jah, mindkettőnknek 23éves a kocsija...nem is merek neki indulni"-szóval jönnek a kifogások.

Már azt is mondtam,hogy ne menjünk napomra,mert ugye albérletet is fizetünk...menjünk csak ugy hogy reggel megyünk-este jövünk...mindig mondja hogy "Jó...menjünk.."-de már június vége és semmi :(


Ma felhivott a melóhelyéről,hogy vasárnapra mi a terv.

Monbdtam hogy dolgozom.

Mire Ő mondta,hogy kérjek szabit.mert azt találta ki a kollégája és egyben haverja hogy menjünk le Balatonra.

Nagyon megörültem neki...

Mire mondta,hogy a másik kollégája megy a családjával és őket akarják poénból meglepni.


Nekem ez az ötlet nem tetszik...

1)mi az hogy csak úgy beállítunk egy nyaraló családhoz, ahova nyilván azért mennek hova kolléga nélkül lehessenek???

2) milyen már hogy a haverjával elmegyünk, de kettesben nem... (igaz a haver kocsijával mennénk)

3)szerintem ez bunkóság.


Ezt elmondtam Neki, mire mondta hogy szerinte hisztis vagyok és ne nyavajogjak...eddig menni akartam...de nem fogja fel hogy VELE kettesben...


nem állítom hogy extra jól keresünk..de azért ennyire csórók sem vagyunk...

Irigykedve nézem az ismerősöket, akik posztolják a balcsis képeiket...


az én pasim miér tilyen dili???


2016. jún. 30. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyeség így beállítani egy nyaraló családhoz, zavarni őket. Így én sem mennék. Bár sztem haverral még oké lenne.
2016. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Haaat ugy akarnak beallitani. H a haver en meg a pasim. Igy 3an
2016. jún. 30. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék ha alig lenne rám ideje, alig mozdulnánk ki együtt az elfoglaltságai miatt, és még arra sem lenne képes, hogy pár napra KETTESBEN elmenjünk valahova, csak a haverjával.
2016. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!