Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nőnek csak a pucér testem kell?

Figyelt kérdés

A legtöbb hozzám illő nő csak szexet akar és félnek a belső tulajdonságaimat megismerni, mikor oda terelném a dolgokat mindegyik hárít, meghátrál és fél. Tudom, hogy nem mindenki ilyen, van kivétel, csak én még nem találtam rá sajnos. Lehet, hogy rossz helyen keresgélek.

Miért ilyen félősek a lányok? Tudom hogy van mindenkiben egy alap félelem, de ha testemet jónak tartják, akkor a belsőmtől miért ijednek meg?

29f



2016. júl. 1. 14:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
Tartanak tőled. Attól, hogy okos is vagy és érzelmes -valamilyen szinten nyilván az vagy- és nem akarnak belebonyolódni mert nekik sem kell így megnyílni.
2016. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túl érzelgős vagyok? Legyek kicsit keményebb?
2016. júl. 1. 14:38
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor talán jobban megmernek nyílni a belső tulajdonságok terén is.
2016. júl. 1. 14:38
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

Ez tipikus női hiba.

Előbb fekszel le velük, aztán sírsz hogy nem vesznek komolyan, csak a tested kell.


A megoldás is ugyanaz.

Előbb randizzatok, járjatok, és azzal feküdj le, akivel kialakult kapcsolat. Nem kell mindenkinek odadobni a zsenge tested, csak mert farkad van. :P

2016. júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező nem nő , utolsó ! Azért te is nyalod a szádat...
2016. júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Baromság, nem benned van a hiba, szerintem a nőkben. Ugye ők ezt az életvitelt fojtatták fojtatják, felszinesség, Igy ha mélyebb témákra kerül a sor fogalmuk sincs miről kéne beszélgetni, felelősség tudat 0, dolgok alól kibúvás ide vezetett. lásd, ezért van rengeteg 30 körüli nő egyedül, most vakarják a fejüket h ők bizony valamit nem jól csináltak.. Dehát na.. majd egy következő életbe :D
2016. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Ötöske, tanulj meg olvasni! Értem én, hogy hosszú, meg bonyolult, de olvasd el még kétszer.


Nem azt írtam, hogy a kérdező nő. Hanem azt, hogy tipikus női hiba az, amit elkövet.


Nem hittem volna, hogy külön el kell magyarázni a különbséget. De ezek szerint mégis....

2016. júl. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Drága négyeske! Tanulj meg írni és fogalmazni,,,,,,,mert érthetetlen amit írsz. Egy férfi tette fel a kérdést, akkor minek írod neki hogy tipikus nő hiba az, amit elkövet. Ő nem nő, szóval ő nem követ el semmilyen női hibát... " előbb fekszel le velük, aztán sírsz hogy nem vesznek komolyan, csak a tested kell " egy férfi tette fel a kérdést, és nem a nők sírnak hogy csak a testük kell, hanem a férfi írta...
2016. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Mondom én hogy hosszú...

Az utolsó két szóig nem jutottál el, látom.


Neked bonyolult.


Remélem a kérdezőben van annyi értelem, mint ahogy hirdeti, és felfogta. ;)

2016. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mar en is ertem hogy ertetted, de nem tudom miert kell ekkora bunkonak lenni. Szepen nem tudtad irni hanem egybol ra kell rontani a masikra? Amugyis felre lehet erteni konnyen
2016. júl. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!