Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nőnek csak a pucér testem kell?

Figyelt kérdés

A legtöbb hozzám illő nő csak szexet akar és félnek a belső tulajdonságaimat megismerni, mikor oda terelném a dolgokat mindegyik hárít, meghátrál és fél. Tudom, hogy nem mindenki ilyen, van kivétel, csak én még nem találtam rá sajnos. Lehet, hogy rossz helyen keresgélek.

Miért ilyen félősek a lányok? Tudom hogy van mindenkiben egy alap félelem, de ha testemet jónak tartják, akkor a belsőmtől miért ijednek meg?

29f



2016. júl. 1. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már ránézésre problémás vagy. Vagy bonyolult. Olyasmi lehetsz, mint az óriáskerék a búcsúban: naná, h felülök rá, ki nem hagynám, sikongatok, élvezem, de megfogadom, h soha többet.
2016. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak szexet?


Hol az udvarlás? Hosszasan elnyúló beszélgetések egy romantikus séta közben?


Nem kell egyből lakására menni, és egymásra ugrani. Ezzel azt sugallod, hogy valóban csak szexet keresel. De az is lehet, mint azt te is írod, hogy rossz helyen keresgélsz. Ha őszintén elmondod hogy milyen partnert is keresel, milyen szándékkal, akkor úgy gondolom a nők számára is egyértelmű lesz, hogy akarnak-e veled kezdeni.

2016. júl. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!