Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnánk változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk változtatni?

Figyelt kérdés

férjem amióta megszületett a pici babánk keveset foglalkozik velünk,ahogy teheti menekül itthonról.sokat jár el sörözni.mit tegyek hogy olyan legyen minden mint rég?

ne irjátok azt hogy türelmes és megértő legyek,mert szerintem nekem lenne arra szükségem a pici mellett.

mostanában hozzám se ér,én próbálkoztam akkor viszonozta de magától nem kezdeményez. mostmár én se .én rontottam el valamit?


2008. szept. 27. 19:59
 1/3 anonim válasza:
41%
úgy néz ki válságban van a házasságotok. menjetek el párterápiára, egy pszichológushoz, szakemberhez. a másik lehetőség, nos azt mondtad azt ne írjuk...
2008. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Üljetek le, és beszéljétek meg, mi a probléma. Itt elég komoly gondok lehetnek a háttérben, a kisbaba születése sajnos sokszor a házasság próbáját is jelenti. Ne szégyellj alkalomadtán külső segítséget kérni, akár párterapeuta, akár pszichológus formájában!
2008. szept. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

szió!

szerintem nehezen dolgozza fel, beszélj vele. Én most vagyok terhes, a párom ugyanúgy eljár sörözni, meccsekre, szerintem biztonságot jelent neki, hogy nem 100% borul fel az élete. Amíg csillog a szeme, amikor rámnéz, és szeret, addig nemhogy zavarna, de támogatom.

Próbálj vele beszélni, vegyél fel csini alsóneműt, meg néha, ha tudod, rábízhatód a babót, hogy te menj el valahova.

Szerintem nagyon alá tudja ásni a te önbizalmad is az ilyen dolgok, egy pici változással is biztos szebb színben látnád a világot.

Lehet, hogy tényleg komolyabb baj van, hiszen nem ismerhetem a körülményeket, de lehet, hogy nincs olyan nagy baj. Nekem a terhesség alatt lezuhant a libidóm, azóta a párom sokkal "bújósabb", többet fogdozzuk, simogatjuk, kényeztetjük egymást, lehet, hogy nektek is segítene, meg pl finoman megmasszírozhatod (akár erotikusan). Csábítsd el újra. Meg ne hibáztasd magad, legyen önbizalmad, bátorság.

2008. szept. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!