Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg) legjobb barát?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már egy jó ideje bele vagyok zúgva a legjobb haveromba. Vagyis inkább nem tudom pontosan mi ez. Az ő barátnője és az enyém testvérek.

Nem tudom mennyire meleg dolog ez igazából. Nem igazán tűnik fel, hogy más fiúk is érdekelnének.

Kb 3, 3és fél éve ismerjük egymást. Nincs nap, hogy ne találkoznánk. Ő a legutolsó ember, akire elalvásnál gondolok, és a legelső reggel. Ha megnézem a telefonom, biztos van tőle SMS, viber vagy Facebook üzenet.

Sokat ölelgetjük egymást, húzzuk a másik agyát, röhögünk hülyeségeket, cikizzük a másikra a hiányosságaival, néha megpuszil, és egyszer fogadásból letámadt és megcsókolt.

Annyira fura ez az egész. Ő is boldog a barátnőjével, én is az vagyok az enyémmel.

De amikor ketten együtt vagyunk annyira más.

Nem tudom ebből sokat értetek-e.

De nektek mi a véleményetek? Csak hülye vagyok? ha valamit nem értetek elmondom bővebben

18 fiú, ő 19 majdnem 20



2014. okt. 9. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/227 anonim ***** válasza:
100%
Megnéznélek kívülről titeket, biztos aranyosak vagytok :) de a barátnőitek nem veszik észre?
2014. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/227 A kérdező kommentje:
Nem igazán. Amikor négyesben vagyunk, annyira nem viselkedik így, el vagyunk foglalva mindketten a lányokkal. De a lányokkal fogadott a csókban. Teljesen össze vagyok zavarodva
2014. okt. 9. 19:08
 3/227 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell melegnek lenned ahhoz, hogy egy másik embert szeress. Ez, hogy elalvás előtt, és felkelés után rágondolsz, ez azért jelent valamit.

Szoktál róla fantáziálni? Mit érzel, amikor együtt vagytok?

Milyen volt a csók? Éreztél valamit? Te mióta vagy együtt a barátnőddel és ő? Miket szoktatok együtt csinálni?

Ő nem lehet hogy bi? Erről nem beszélgettetek még?

2014. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/227 A kérdező kommentje:
Nem igazán szoktam róla fantáziálni. Amikor együtt vagyunk csak boldog vagyok, olyan egyszerű minden. A csók..:D hát amúgy nem lett volna rossz, ha nem tolja le a nyelvét a gyomromba :D lehet, hogy éreztem valamit, nem tudom. Fú, én a barátnőmmel kb 2éve, ők több, mint 3. Mindent! De tényleg!:D Szoktunk videójátékozni, főzni, sétálni, bulizni. Sok programot szervez. Egyszer már szóba jött, amikor négyesben beszélgettünk. Mert ő egy kicsit bu*is, de mondta, hogy ő nem meleg. Viszont sokszor poénkodot már azzal, hogy engem bevállalna.
2014. okt. 9. 22:40
 5/227 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nagyon jól érzed magad vele.Én is így vagyok a legjobb barátommal.Van barátnőm,neki is van barátnője,de a legjobb barátommal rengeteg emlékünk van,szakítás nélkül,viták nélkül.Mindent tudunk egymásról,osztálytársak voltunk,sok ezer szép emlék,nevetéstől fetrengés,sok sok piálás,bulik,nők :) nem csoda,hogy ennyire kedveled a srácot :D

Mondjuk ti kicsit furábbak vagytok,de még így srác szemmel is aranyosnak tűnik a dolog >.<

18/F

2014. okt. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/227 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van :) és köszi a válaszodat !
2014. okt. 9. 23:40
 7/227 anonim ***** válasza:
100%
Ezen tényleg kár parázni, örülj annak, hogy ilyen közeli a barátságotok. És a helyzet az, hogy egy nagyon szoros barátságot nem sok választ el egy szerelmi kapcsolattól...szóval ha esetleg úgy alakul, hogy még szex is lesz köztetek, azon sem kell nagyon meglepődnöd. :)
2014. okt. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/227 A kérdező kommentje:

Fú, az azért érdekes lenne, mármint tényleg nem hiszem, hogy meleg lennék. Mégis annyira nem értem a helyzetet..

És koszi a te valaszodat is!:)

2014. okt. 9. 23:45
 9/227 anonim ***** válasza:
100%
ez nem melegség, csak biszexualitás, meglepődnél, ha tudnád, hogy milyen sokakban benne van...:)
2014. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/227 A kérdező kommentje:
De hogyan és miért van? Ez valami hormon probléma?
2014. okt. 9. 23:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!